“Góralski klimat w BB”
Karczma Harnaś — recenzja

Karczma Harnaś
Nr 86 wśród 163 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 17 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Wystrój góralski klimat, rozpalony kominek, ładne położenie przy lasku, zupa czosnkowa bardziej jako krem, schab w sosie bardzo dobry. Miła obsługa.

Dziękujemy, Arti B

Zrecenzowano 30 maja 2017

Panie Sebastian ie. C.z postu niżej. Wszyscy wiedzą że to pan jest właścicielem harnaś ia i nazywa się pan sebastian.k. a tak swoją drogą nikt nie pisze pod nikogo i pod nic ale widzę że ty jako właściciel masz to w czterech litrach. ..nawet poprzednik który narzekał na kucharza pałace go papierosy nie ruszyło cię to chłopcze bo nie dorosłeś do prowadzenia takiego interesu...dla ciebie liczą się tylko zyski a nie ludzie ani pracownicy którzy na ciebie narzekają ani my którzy chodziliśmy do Was zjeść bo nas macie gdzieś, pozdrawiam i pisz sobie co chcesz...i tak ludzie już was znają państwo K.

2  Dziękujemy, Maxymilian K
Zrecenzowano 20 kwietnia 2017

policzki, goleń ,poledwiczka wp,bardzo dobre nie słyszałem zeby któryś ze znajomych narzekał ale widze ze twoja opinia jest wyraznie pisana pod karczme w straconce zenada

3  Dziękujemy, Sebastian C
Zrecenzowano 18 kwietnia 2017

Szczerze mówiąc to polecam tylko jedno w tej chacie. ..omijać ją jak najszerszym łukiem. ..szkoda pisać o kuchni a nie jestem wybrednym smakoszem ale to co tam podają plus poziom obsługi zmuszają mnie do unikania tego miejsca. ...brudno kurz niesmaczne. ...byle jak.....kawałek wyżej może i jest drożej ale smacznie i dużo a Harnaś to już porażka patrzą jak orznac klienta juz tacy pewni bo bulwary otworzyli i wiedzą że głupcy się znajdą i i tak wejdą. ...słyszałem rozmowę kucharzy na papierosie i dziękuję. ..omijać omijać i omijać. ...

3  Dziękujemy, Maxymilian K
Zrecenzowano 26 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Mam nadzieję, że tę recenzję przeczyta właściciel i jej nie zignoruje. Kucharz pali papierosy i nie czuje smaku potraw, które przygotowuje. Spróbowałem z rodziną kilku potraw i wiele jest fatalnie przygotowanych mimo dobrych składników i dobrego menu. Najgorsze było risotto choć kucharz i obsługa są przekonani, ze klient sie nie zna. To powoduje ze mimo świetnej lokalizacji i dobrego menu i składników całość wypada słabo i prowincjonalnie. Wnętrze tez jakich wiele i bez smaku. Czy ktoś u Was ma wyczucie smaku? Przecież ta restauracja przy odnowionych Bulwarach Stracenskich to mógłby być hit a robicie z tego byle co. Zróbcie coś z tym bo chciałbym się nadal u Was stołować z rodzina i Was polecać. Chciałbym czasem wpaść na biznesowy lunch ale Włocha zabrać do takiej kuchni to porażka.

Dziękujemy, Jarek S

Karczma Harnaś — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma Harnaś? Podziel się wrażeniami!