“Pifko z KUMPLAMi”
Browar Miejski — recenzja

Browar Miejski
Nr 5 wśród 163 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opis: Minibrowar i restauracja
Zrecenzowano 17 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre, lokalne piwo. Miła obsługa. Jedzenie smaczne. Cena piwa około 10 PLN..................................
Polecam.

Dziękujemy, Mateusz H

Zrecenzowano 7 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

W menu jest spora ilość piw ale tylko kilka rodzajów jest dostępnych. 24zl za 1litr piwa. Próbowałam korzennego (świątecznego) smaczne, wyczuwalne przyprawy goździku , cynamonu i pomarańcza

Dziękujemy, Karolina K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jan W, Kierownik, Browar MiejskiOdpowiedź udzielona 8 stycznia 2018

Szanowna Pani,
Dziękujemy za odwiedzenie naszego browaru.
Pragniemy poinformować, że jesteśmy jednym z najmniejszych browarów w Polsce i stale mamy w ofercie 6 piw co jest ilością sporą, którą proponuje niewiele browarów znacznie większych od nas.
Opis piw znajdujący się na każdym stoliku, obejmuje ponad 20 gatunków piw, które warzymy okresowo ale stała obecność wszystkich gatunków na kranach jest fizycznie i technologicznie niemożliwa.
Jednoczesnie posiadamy w ofercie od niedawna jako jedyni w Polsce destylat z piwa (Piwowica), który sami wyrabiamy.
Zapraszamy ponownie celem zweryfikowania oceny naszego lokalu.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano 31 grudnia 2017

Jedzenie bardzo smaczne, chociaż porcje stosunkowo małe i ceny wysokie. Za dodatki typu frytki czy sałatki liczą sobie osobno. Dobre piwo (oferta piw lokalnych zmienia się), ceny piwa dość wysokie (około 11 zł za 0,4l). Obsługa miła i sprawna. Ogólnie polecam, ale my skorzystaliśmy tylko raz z uwagi na bardzo wysokie ceny.

Dziękujemy, KamilaW202
Zrecenzowano 27 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam Browar Miejski w Bielsku. Bardzo klimatyczne miejsce. Sympatyczna obsługa. Piwo każdy chwali. Jako, że wizyta w tym miejscu była związana z prowadzeniem samochodu skusiłam się na piwo 0% i się nie zawiodłam. Jedzenie również niczego sobie. Ciekawy wybór serów a i mięsko w korycie bardzo dobre.

Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano 18 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Dobre piwo miła obsługa i za to 3. Jedzenie tłuste, nie doprawione, przekombinowane. Warto wpaść na piwo, zjeść nie koniecznie

1  Dziękujemy, jadalnebielsko

Browar Miejski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Browar Miejski? Podziel się wrażeniami!