Zrecenzowano: 12 marca 2019

Spędziłam 1 noc w pensjonacie i byłam bardzo mile zaskoczona. Cena ok - niższa niż w hotelach o gorszym standardzie. Pokój dwuosobowy ogromny, dwa wielkie łóżka, wygodne materace, miła pościel i poduszki, telewizor ok. Minusem jest widok z okna - na butlę z gazem i budowę.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Kamila K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: karczmabeskidzka, Kierownik recepcji, Pensjonat Karczma BeskidzkaOdpowiedź udzielona 29 kwietnia 2019

Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :)
Pozdrawiamy
Kilka naszych pokoi ma widok na góry, kilka na las i ogród.
Przy następnej rezerwacji prosimy o kontakt przez wiadomość prywatną, dobierzemy pokój wedle upodobania

Zrecenzowano: 30 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z mężem i treściami na obiad wybraliśmy Ka4czme Beskidzka przez przypadek była po drodze.. Jedzenie pyszne porcje duże mięso rozplywalo się w ustach. ceny przystepne tanie piwo
Bardzo miła obsługa
Serdecznie polecam przystawka za darmo chleb że smalcem i ogórek kiszone Pycha

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, AgnieszkaD2197

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 4 marca 2018

Do karczmy wybraliśmy się na zaproszenie. W środku typowy góralski klimat. Jest kominek i całe piętro dodatkowo do dyspozycji. Jedzenie w porządku - przystawki małe i drogie, natomiast dania główne - duże i tanie. Kuchnia prosta i niewyrafinowana. Kelnerka sympatyczna i miła, bezpośrednia i nawiązująca kontakt z klientem. Miejsce na ogromny głód.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, SzymonH5

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 13 listopada 2016

Zawitałem tutaj, głównie z racji obiadu wnętrze jest ,mocno regionalne dla osób lubiących maksymalnie folklor. Dania duże z folklorystycznym pazurem. Lokal robi bardzo dobre wrażenie z racji wystroju; dużo drewna i rzeźby. Polecam szczególnie "cielęcinę w sosie serowym"

Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Roman K

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie.
Mamy nadzieję, że po zmianie właściciela opinia również będzie pozytywna.
Pozdrawiamy

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2016

Byliśmy w Karczmie Beskidzkiej kilka razy z różnych okazji :) Przyjęcie weselne, chrzciny oraz zwykły rodzinny obiad. Za każdym razem nie było zastrzeżeń. Jedzenie dobre, ceny adekwatne, obsługa bardzo miła.

Termin pobytu: grudzień 2015
1  Dziękujemy, Supporter_of_travel

Dziękujemy i zapraszamy ponownie :)