Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonały hotel. Poziom obsługi na najwyższym poziomie. Czysto, schludnie i porządnie. Świetne jedzenie w hotelowej restauracji, krótka treściwa karta, z sugestią win. Bardzo dobra lokalizacja, wygodny parking, mimo ścisłego centrum bardzo cicho i przytulnie. Nie razi bliskość galerii handlowej a wprost przeciwnie, jest atutem. Nie ma się do czego przyczepić, chyba że jest się wyjątkowym złośliwcem.

Dziękujemy, 761izac
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Bardzo przyjemny hotel na pobyt w Bielsko Białej. Usytuowany zaraz przy galerii handlowej. Hotel jest bardzo czysty, nowoczesny,na 5 pietrze znajduję się darmowy parking. Bardzo miła obsługa.
Polecam!

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Giacomo_itapl
Zrecenzowano: 18 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt tutaj był bardzo udany, hotel oferuje bardzo komfortowe warunki, jest czysty i zadbany, obsługa na wysokim poziomie. Śniadanie bardzo nam smakowało, dogodna jest również lokalizacja. Cena adekwatne do jakości, polecam.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Assia88
Zrecenzowano: 5 listopada 2018

Hotel bardzo czysty i zadbany. Byliśmy z pieskiem i nam za niego nie doliczono. Parking za darmo. Pokój i hotel już czuć, że kilka lat minęło i za chwilę będzie wymagał odświeżenia, ale śniadania i obsługa na super poziomie. Może nie ma Live cooking, ale jest co zjeść i świeżo... Generalnie jak w tym rejonie, jeżeli ktoś nie oczekuje basenu i spa, to można spokojnie się tam zatrzymać. W tym samym czasie była drużyna piłkarzy 1 ligi Chrobry, ot taka wstawka, że oni też szukali czegoś na poziomie. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Bez znaczenia, my byliśmy na 5
Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, Trip-ekspert
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018

Hotel jest dosyć specyficzny bo znajduje się w tym samym budynku co galeria handlowa. Mimo to jest to bardzo świetne miejsce które posiada atrakcyjne pokoje w fajnej cenie. Obsługa również podchodzi do każdego klienta w bardzo profesjonalny sposób.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, angelikakrawczyk1998
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Qubus H, General Manager, Qubus Hotel Bielsko-BialaOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2018

Szanowna Pani Angeliko, serdecznie dziękuję za wybór naszego hotelu i podzielenie się jakże miłą opinią z innymi podróżującymi. Z ogromną przyjemnością będziemy gościć Panią ponownie w naszym hotelu. Zapraszam do kolejnych odwiedzin!

Z wyrazami szacunku, Monika Łagoda Dyrektor Hotelu