Bielsko-Biała

“Bardzo drogo i przecietne jedzenie ”
Karczma w Straconce — recenzja

Karczma w Straconce
Nr 22 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny nieadekwatne do ilości i jakości. Obsługa sprawiała wrażenie aroganckiej. Jestem przeciwny upominaniu sie o napiwek, jeżeli ktoś chce to sam da!

Dziękujemy, wizytator123

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Bardzo miłe, przestronne miejsce, utrzymane w klimacie myśliwskiej chaty. Rownież otoczenie jest przyjemne, dużo zieleni. Swego czasu była moda w tej okolicy na podobne karczmy. Obsługa miła i profesjonalna. Jedzenie ogólnie bardzo dobre, fajne czekadełka i przekąski. Jedyny zarzut mam do ryby smażonej którą jadłam - była niestety za długo przetrzymana i sucha. Ja rozumiem, że wydawane było więcej dań dla całej grupy, ale w takim wypadku rybę przygotowuje się na samym końcu.

Dziękujemy, TheJakobs
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Polecam, jedzenie bardzo dobre i fajny klimat wewnątrz i na zewnątrz. Duży plus za pyszne czekadełko.

Dziękujemy, Kamil E
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

fantastyczne miejsce bardzo miła obsługa a przede wszystkim bardzo smaczne i pięknie podawane posiłki polecam

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Dariusz M
Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Drogo i na pewno nieadekwatnie do proponowanego dania.
Jedzenie dobre ale szału nie ma. Duży wybór lokalnych potraw.
Drugi raz jednak się nie wybiorę. Taki lokal do odwiedzenia ale nie polecenia.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Isaura_BB

Karczma w Straconce — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma w Straconce? Podziel się wrażeniami!