“Bezczelność”
Karczma w Straconce — recenzja

Karczma w Straconce
Nr 20 wśród 165 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Po ustaleniu ceny za indywidualne zamówienie czyli „koryto” różnych specjałów i skonsumowaniu pożywienia, przy kasie okazało się, że cena od osoby jest wyższa niż ustalaliśmy z kelnerem. 15 świadków słyszało cenę 70 pln od osoby, a przy kasie zażądano od naszej grupy 80 pln od osoby. Gdyby zachowali się fair, byłoby zapłacone i spory napiwek, a tak: Nie polecam tego miejsca.

Dziękujemy, Jacek G

Zrecenzowano 3 września 2018

Byliśmy grupą ok.17 osobową. Kelner rekomendował i zaoferował danie z poza karty.
Miało być smacznie i obficie. Było dość smacznie i obficie, ale przy kasie zarządano od nas 80PLN zamiast uzgodnionych 70PLN/os. Wszyscy wyraznie słyszeli od kelnera ze kosztuje 70PLN co i tak wydawalo sie ceną zawyżoną wiec zapamiętaliśmy ją. Danie było z poza karty więc nie mozna zweryfikować. To chyba ich oszukanczy patent.
Generalnie nie polecam:(((

1  Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na spotkania rodzinne czy ze znajomymi. Duży wybór dań, sympatyczna atmosfera i wygląd samego lokalu (utokliwy) i otoczenia. Szybka i miła obsługa. Smacznie i dość tanio. Polecam.

Dziękujemy, Tomasz G
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018

Fantastyczne menu, przepiękny wystrój, wspaniała obsługa i do tego jedno z niewielu miejsc, gdzie można zjeść z psem i nikt nie robi z tego obrazy majestatu. Zupy okazały się wyjątkowo przepyszne. Z cała pewnością warto tam zajrzeć.

Dziękujemy, Joanna Ś
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie. Klimatyczna karczma z muzyką góralska ( nie na żywo)

Dziękujemy, Jakub K

Karczma w Straconce — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma w Straconce? Podziel się wrażeniami!