“Zupy”
Karczma w Straconce — recenzja

Karczma w Straconce
Nr 18 wśród 163 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 25 października 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal swoje lata świetności ma już za sobą ale zupy bardzo smaczne. Obsługa średnia. Parking bardzo duży.

Dziękujemy, Dominik S

Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

witam w dniu dzisiejszym bylem razem z rodzinka na pysznym obiadku słowa uznania dla kucharza za Mix z jagnieciny i schabowe jak rowniez dla Pana kelnera Krzysztofa wspaniały serwis rewelacyjnie podane dania jak rowniez atmosfera i dbanie o goscia podczas całej wizyty serdecznie dziekujemy i pozdrawiamy ps. goscie z warszawy

Dziękujemy, Piotr H
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wszystko w miarę smaczne, duże porcje ale stosunek smaku do ceny średnio, w innych karczmach można za ta niższa cenę zjeść lepsze jedzenie

1  Dziękujemy, PeleePL
Zrecenzowano 4 sierpnia 2017

Tutaj zarówno architektura jak również dania , atmosfera , klimat pomieszczenia i obsługa jest godna polecenia. Opisowo nie dosświadczysz tego czego doświadczysz na miejscu - warto , naprawdę warto.

Dziękujemy, proinbud
Zrecenzowano 17 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

ostatnio bylem z rodzinka rok temu dziś ponownie odwiedziłem ta karczmę pyszny deser ciepło zimno smaczny schabowy i pierożki na uwagę zasługuje mila obsługa dla której głównie tu wróciliśmy i ponownie było wyśmienicie nawet super kelner podzielił dla dzieci schaboszczaczka troszkę brakuje mi śląskich potraw wiem jest rolada Ale ciut za malo mam nadzieję że nie pojdziecie w komercyjne i żeby nie było skopiowanych dań z innych restauracji żeby czymś sie wyróżniać na pewno wrócimy i plus za drewno w kominku

Dziękujemy, Piotr H

Karczma w Straconce — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świętoszówka, Województwo śląskie
Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma w Straconce? Podziel się wrażeniami!