“Mega pysznie”
Karczma w Straconce — recenzja

Karczma w Straconce
Nr 20 wśród 165 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy po raz pierwszy, . Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Kelner zjawił się od razu i przyjął zamówienie służąc radą :). Czekadełko- przepyszny smalec ze świeżym chlebem i świetnym ogórkiem kiszonym. Jedzenie przepyszne. Porcje bardzo przyzwoite, przerosły moje możliwości :) Wszysyko równocześnie podawane. A Pan Krzysiek, mega pozytywny i sympatyczny kelner. Wrócimy napewno :)

Dziękujemy, Anna S

Zrecenzowano 14 lutego 2017

Bardzo dobre jedzenie, smaczne i świetna obsługa dbająca o gości:) Robią placki ziemniaczane na życzenie klienta:) I do tego bardzo dobre. Polecam miejsce na miłe popołudnia i wieczory:)

Dziękujemy, Beata35
Zrecenzowano 2 lutego 2017

W Góralskiej Karczmie bywałam wielokrotnie.Lubię jej regionalny wystrój. Wstępowaliśmy przeważnie na kawę i deser. Najczęściej zajmowaliśmy stolik na zewnątrz, gdyż teren wokół karczmy jest ładnie zagospodarowany i przyjemnie jest tam posiedzieć przy aromatycznej kawie. Desery zawsze nam smakowały, szczególnie banan smażony w miodzie z lodami waniliowymi i alkoholem ( nie dla kierowcy!).
Jak zdążyłam się zorientować mają tam bogate menu - dania z jagnięciny, wołowiny. wieprzowiny, dziczyzny, drobiu, różnorodne zupy i sałatki.. Myślę więc , że każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Według mnie obsługa jest bardzo sympatyczna i życzliwa.

Dziękujemy, Krystyna2014
Zrecenzowano 27 listopada 2016

Obsługa bardzo dobra,ograniczona do minimum z niezłym wyczuciem czasu.Jedzenie bardzo dobre po sugestii kelnera na talerzu znalazł się mix dziczyzny ,który był idealnie wysmażony,oprócz kawy,która była nijaka wszystko na plus włącznie z ceną

Dziękujemy, mes692016
Zrecenzowano 23 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Dobra polska kuchnia.tradycyjny schabowy najlepszy w mieście. Porcja duża i dobre dodatki.minus to ceny. Trochę za głośna muzyka na dole.na górze zimno.

Dziękujemy, Jolanta C

Karczma w Straconce — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Karczma w Straconce? Podziel się wrażeniami!