“Śniadanie”

Mono Patisserie & Bistro
Nr 58 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opis: Ideą Mono Pâtisserie & Bistro jest połączenie wyjątkowego klimatu z najlepszymi, specjalnie wyselekcjonowanymi składnikami.

Na gastronomicznej mapie bielska pojawiło się nowe miejsce, które obowiązkowo należy odwiedzić. Lunchu jeszcze nie jadłem ale miałem okazje zjeść śniadania - klimat obłędny, jedzenie przepyszne..polecam w 100% a wkrótce z największą przyjemnością odwiedzę Was znowu.

Dziękujemy, industry1980

Zrecenzowano 1 września 2019

Świetna obsługa i wyśmienite jedzenie, jedno z nielicznych miejsc w bielsku do których warto wracać. Ceny lepsze niż adekwatne do tego co otrzymujemy. Krem z pomidora to sztosiwo.

Dziękujemy, Kamil K
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Super miejsce! Od wystroju po przepyszne, piękne podane dania, drinki... no i ten tort! Pinacolada, marakuja, tropikalny smak, piękne wykonanie, super obsługa! Ten lokal można opisywać w samych superlatywach! Polecam z całego serducha! Sprawdził się na niespodziankowy wieczór panieński, ale na pewno będziemy wracać tam na codzień

Dziękujemy, wasiakka
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zaskakujące połączenia smaków w formie słodkich MONO porcji... Mozna zjeść syte śniadanie, pyszny lunch i posłuchać żywej muzyki (w sali jest fortepian :) ) przy kolacji

Dziękujemy, 973katarzynac
Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Wyśmienite lunche, podane w sposób wyjątkowy. Warto odwiedzić to miejsce. Można się poczuć jak w Paryżu. Słodkości jadłem, choć nie jestem fanem słodkości. Piękne i bardzo dobre kompozycje. Praliny cieszą oko, warto je kupić swojej ukochanej w małym pudełeczku.

Dziękujemy, GrzegorzP2125

Mono Patisserie & Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Mono Patisserie & Bistro? Podziel się wrażeniami!