Bielsko-Biała

“Polecam”

Pappagallo Aperitivo e Pasta fresca
Nr 44 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opis: Ręcznie robione makarony, włoskie kiełbaski, lasagne, domowe sosy do makaronu, aperitivo, wyborne wina, kawa, koktajle. Organizacja imprez okolicznościowych , spotkań firmowych. Włoski klimat, profesjonalna obsługa. W lecie ogród
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy ze znajomymi na obiad a zostaliśmy jeszcze na deser.

Bardzo dobre potrawy z wysokiej jakości składników. Właściciel posiada bardzo dużą wiedzę na temat tego co podaje, wszystko robione jest na miejscu według włoskiej domowej receptury.

Każdy z nas zamówił coś innego - od obiadu do deseru, nikt nie żałował. Dodatkowo mieliśmy okazję skosztować rzemieślniczego likieru czekoladowego.

Na pewno jeszcze tam wrócimy.

1  Dziękujemy, 970patrykm

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Szczerze polecam !!! Jedzenie przygotowywane ze składników najwyższej jakości Makarony robione ręcznie na miejscu. A likier czekoladowy .....poezja

1  Dziękujemy, Monnmonn1
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobrze jedzenie !!!
Makarony i sosy są domowej roboty
Bardzo smakowal mnie krem ​​z groszkiem z krewetkami
Mila i szybka obsluga

1  Dziękujemy, karola_lola00
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, mila obsluga. Bardzo Polecam !!!Jedzenie domowej roboty makaron recznie robiony i bardzo smaczny . Uzywaja zawsze dobrej jakosci produktow Warto sie zatrzymac zeby cos przekasic

1  Dziękujemy, B1060NUjoannak
Zrecenzowano 22 lipca 2019

W Pappagallo nie powiela się tego, co jest dostępne w innych włoskich lokalach na terenie Bielska-Białej. Specjalnością jest przygotowywana na miejscu pasta fresca, własnoręcznie robione sosy, desery i lemoniady. Nigdzie indziej takich wyrobów nie dostaniecie. Przyjdźcie i spróbujcie, bo warto!

1  Dziękujemy, Grażyna M

Pappagallo Aperitivo e Pasta fresca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pappagallo Aperitivo e Pasta fresca? Podziel się wrażeniami!