“Nie ma drugiej takiej kuchni w Bielsku Bialej”
Blichowa Bistro — recenzja

Blichowa Bistro
Nr 64 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze stylowe, nowoczesne. Kuchnia oryginalna polsko-europejski-eksperymentalna. Menu stałe plus dania z tablicy. Czekałem ponad rok aż Mistrz Kuchni Grzegorz G otworzy znów w BB restauracje w której nie trzeba się zastanawiać czy to co dostanie się na talerzu będzie smakować...

Dziękujemy, ixrc600

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Na jedzenie czekałam dobre 40 minut gdzie lokal był pusty.
Danie ładnie podane na talerzu ale ilość ma się nijak do ceny.
Moim zdaniem jest drogo. Zwykła zupa grzybowa kosztuje 14 zł! Gdzie w tej cenie w innej restauracji mam za tą cenę naprawdę dobry obiad.
Pomijam fakt,że znalazłam włosa także brawa dla ciemnowłosego kucharza.
Do obsługi nie mogę się doczepić, przemiła Pani uśmiechnięta, pomocna.
Wystrój bardzo ładny, zadbany lokal.

Dziękujemy, alleksbb
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny wystrój, miła obsługa, potrawy przygotowane z finezją, kolorowe i bardzo smaczne. Szeroki wybór, również z poza karty

Dziękujemy, michalsalno
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Ładnie, pysznie, przyjemnie. Kuchnia i obsługa na najwyższym poziomie Przewiduje częste powroty.

Dziękujemy, George D
Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny wystrój, wspaniałe jedzenie przyrządzane z najlepszych produktów!
Będę wracać!

Dziękujemy, AgnieszkaC297

Blichowa Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Blichowa Bistro? Podziel się wrażeniami!