“Kawa smaczna”
Proper Palarnia Kawy — recenzja

Proper Palarnia Kawy
Nr 50 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)

Kawa smaczna wystrój przyjemny ale odradzam stanowczo croissanty!! Byłyśmy w trójkę wszystkie dostałyśmy jelitówki

Dziękujemy, ka d

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Za przyjazd rowerem duża zniżka - kawa 5zl (w okresie wakacji ) Dobra kawa i miła obsługa, ciast i kanapek nie jadłam. Super atmosfera i wystrój, spokój i cisza. Ekologiczne słomki i zniżka za własny kubek (na wynos)

Dziękujemy, 638teresak
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

przestronny i przyjemny lokal, a w nim rześki drip, trafione espresso i ciepłe croissant, dla mnie komplet zadowolenia

Dziękujemy, trezqers
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Przemiła obsługa: nieprzypadkowi ludzie, którzy wiedzą, co sprzedają. Potrafią doradzić, opowiedzieć o kawie.
Do tego pyszne, naturalne lody.
I cudne wnętrze. Z klimatem, bez nadęcia.
Tylko klimy brak.

Dziękujemy, ziuziek
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Duży wybór pysznej kawy, ciast, deserów. Mimo położenia w centrum spokojnie i kameralnie. Bardzo miła obsługa. + za parking!

Dziękujemy, Nwznk

Proper Palarnia Kawy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Proper Palarnia Kawy? Podziel się wrażeniami!