“Aromatyczne, pyszne jedzenie”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Zamów online
Nr 39 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)

Pierwszy raz odwiedziłam restaurację gruzińską i bardzo mi się spodobało. Chinkali z serem pyszne, szaszłyk bardzo aromatyczny, godny polecenia; sałatka również.
Jestem tu przejazdem, ale chętnie bym tu wróciła na gruzińską ucztę :)

Dziękujemy, Malgos7803

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo udana impreza urodzinowa. Przemiła obsługa, świetny wystrój lokalu, bardzo dobre jedzenie i możliwość wejścia z pieskiem :) z pewnością wrócimy!

Dziękujemy, Monika S
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane, obsługa bardzo miła, zorientowana w kuchni gruzińskiej. Wystrój wnętrza klimatyczny, zachęcający do spędzenia tam miłych chwil z pysznymi daniami. Próbowałem kilku dań, polecam wszystkie ciekawy punkt na gastronomicznej mapie Bielska-Białej, wrócę niejednokrotnie!

Dziękujemy, 174marekf
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

świetny lokal,gustownie wykończony oraz szybka i sprawna obsługa.Mimo małej wpadki na początek(otrzymałem rekompensatę oraz przeprosiny) jedzenie znakomite.Można choć w małej części poznać gruzińskie smaki.Obojętne co się zamówi wszystko jest znakomite,gorąco polecam

Dziękujemy, Joseph K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Centrum miasta, niewielka stara uliczka, a w niej knajpka. Skosztowałem i byłem bardzo zadowolony. Nie mam pojęcia jak smakuje w Gruzji, ale to co jadłem było bardzo dobre. Pierożki, pikantny gulasz, niezłe winko. Przesympatyczna obsługa. Wystrój fajny, aczkolwiek z butów mnie nie wyrwało. Restauracja osiągnęła dwie rzeczy: będę tam wracał i przyspieszę plany wyjazdu do Gruzji. Polecam!

Dziękujemy, AndrzejJ2013

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!