Bielsko-Biała

“Pysznie :)”

Chinkalnia Restauracja Gruzińska
Zamów online
Nr 37 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo udana impreza urodzinowa. Przemiła obsługa, świetny wystrój lokalu, bardzo dobre jedzenie i możliwość wejścia z pieskiem :) z pewnością wrócimy!

Dziękujemy, Monika S

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne, ładnie podane, obsługa bardzo miła, zorientowana w kuchni gruzińskiej. Wystrój wnętrza klimatyczny, zachęcający do spędzenia tam miłych chwil z pysznymi daniami. Próbowałem kilku dań, polecam wszystkie ciekawy punkt na gastronomicznej mapie Bielska-Białej, wrócę niejednokrotnie!

Dziękujemy, 174marekf
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

świetny lokal,gustownie wykończony oraz szybka i sprawna obsługa.Mimo małej wpadki na początek(otrzymałem rekompensatę oraz przeprosiny) jedzenie znakomite.Można choć w małej części poznać gruzińskie smaki.Obojętne co się zamówi wszystko jest znakomite,gorąco polecam

Dziękujemy, Joseph K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Centrum miasta, niewielka stara uliczka, a w niej knajpka. Skosztowałem i byłem bardzo zadowolony. Nie mam pojęcia jak smakuje w Gruzji, ale to co jadłem było bardzo dobre. Pierożki, pikantny gulasz, niezłe winko. Przesympatyczna obsługa. Wystrój fajny, aczkolwiek z butów mnie nie wyrwało. Restauracja osiągnęła dwie rzeczy: będę tam wracał i przyspieszę plany wyjazdu do Gruzji. Polecam!

Dziękujemy, AndrzejJ2013
Zrecenzowano 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do dwóch razy sztuka.
Pierwsza wizyta ok. Pierożki fajne, "pizza gruzińska" poprawna.
Druga wizyta przekonała mnie że nie warto zapisywać lokalu jako godny odwiedzenia kolejny raz.
Obsługa bardzo miła ale fajnie gdyby wiedziała czym jest woda wysoko zmineralizowana, która się poleca jako coś zupełnie innego.
Polecona lemoniada gruzińska zepsuła cały smak dań. 10 zł za naszpikowaną aromatami i chemia wodę która oprócz paskudnego niezdrowego posmaku miała fajny kolor to trochę za dużo.
Pierożki polecam z czystym sercem.
Drugie zamówione danie nie miało na pewno wskazywanej w karcie gramatury. Mięso twardawe. Nic specjalnego.
2 posiłki i super napoje za ponad 80 zł - nie było warto

1  Dziękujemy, Isaura_BB

Chinkalnia Restauracja Gruzińska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Chinkalnia Restauracja Gruzińska? Podziel się wrażeniami!