Najniższe ceny za pobyt
FindHotel72 USD
Travelocity72 USD
Wyświetl wszystkie 12 ofert
Zrecenzowano: 5 grudnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjazd służbowy. Piękne miejsce niedaleko Dembowca i ponad smogiem :) przyjemne pokoje, twarde łóżko. Szybki dojazd, miejsc do parkowania dużo. Restauracja z dużym wyborem dań, jest nawet dziczyzna, chociaż ja skupiłem sie na wątróbce i gęsi. Mniaaam. Śniadania poprawne ale bez szału. Obsługa sympatyczna i sprawna.

Termin pobytu: grudzień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, maciejpieniazek72
Zrecenzowano: 18 listopada 2019

Już dokonując rezerwacji mailowej odczuło się uprzejmość i dbałość o gościa. Hotel kameralny w spokojnej okolicy, czysty, zadbany. Pyszne, urozmaicone śniadania z prawdziwą kawą. W pokoju brak czajnika, szkoda. Fajny plac zabaw dla dzieci i w restauracji kącik zabaw.

Termin pobytu: listopad 2019
Dziękujemy, AnnaMendera
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Bardzo fajne i ciche miejsce. Hotel położony na obrzeżach miasta. Pokój z widokiem na góry. Miła obsługa. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Śniadania dobre, zróżnicowane, bez monotonii. Polecam na krótkie i dłuższe pobyty.

Dziękujemy, blaszanypinokio
Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019

Hotel położony jest w doskonałej lokalizacji z widokiem na góry, na uboczu, dzięki temu gwarantuje ciszę i spokój. Miła obsługa. Pokoje bardzo czyste, klimatyzowane, łazienki dobrze wyposażone. Obfite i bardzo dobre śniadania w formie szwedzkiego stołu. Polecam.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, barba632
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2019

Spędziłem Święta w tym hotelu. Okolica ładna. Dobra baza na okoliczne wypady. Sam hotel przyzwoity, obsługa miła i uczynna. Jedzenie urozmaicone i smaczne. Ponieważ spędziliśmy tam Święta Wielkanocne zalecałbym więcej akcentów świątecznych (kolejne Święta w przyzwoitym hotelu, więc jakieś doświadczenie z innych hoteli mam). Na koniec trochę pogląd o hotelu zepsuł mi rachunek za korzystanie z restauracji. UWAGA na ceny w menu - ostateczna cena do zapłaty może zostać podniesiona o 33%, widać to dopiero na paragonie.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, swiatecznypodroznik