Miejsce narodzin Reksia

Zrecenzowano: 22 lipca 2019
sunflowersona
Zawiercie, Polska

Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kto słysząc Reksio słyszy od razu muzyczke z bajki ręka w górę a potem w drogę do Bielska ☺
Reksio jak żywy ☺☺
Ja fontanną nie byłam zainteresowana ;)

Dziękujemy, 343izabelas
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Reksio urodził się w bielskim Studio Filmów Rysunkowych. Na granicy Bielska i Białej ma swój pomnik z fontanną zdatną do dziecięcego brodzenia i placykiem, a zimą w tym samym miejscu dodatkowo - ogromnego świecącego i śpiewającego Reksa Świątecznego. Obowiązkowe miejsce pielgrzymek rodziców z dziećmi karmionymi kreskówkami z najlepszego okresu tego gatunku.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, lhojnacki
Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak Bolek i Lolek to i Reksio musiał być obowiązkowo sfotografowany. Usytuowany przy fajnej fontannie. Miły dla oka, warto zobaczyć jeśli już jesteśmy w pobliżu

Dziękujemy, sunflowersona
Zrecenzowano: 4 maja 2019

Pomniczek fajny, Podczas wizyty w B.B. warto zahaczyć. Delikatną trudność podczas robienia zdjęcia sprawia okolica. Trudno znaleźć ładny plan.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, swiatecznypodroznik
Zrecenzowano: 28 grudnia 2018

W grudniu obok całorocznego Reksia stoi Świąteczny - cały świecący i co jakiś czas szczeka. Dzieckiem już dawno n ie jestem, ale byłam zachwycona :) Łatwo trafić, niedaleko rynku. Fajna mapka do wzięcia z informacji turystycznej przy pl Ratuszowym 4. Polecam, b fajne miejsce i przemiłe Panie.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Katarzyna Z