Polecam bardzo

Świetne miejsce na wyjście ze znajomymi,gwarantuje niezapomniane emocje polecam wszystkim... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 22 września 2018
Dawid O
Rewelacja!

Zrecenzowano: 22 września 2018
aniemczyk20
Czechowice-Dziedzice, Polska

Zrecenzowano: 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na wyjście ze znajomymi,gwarantuje niezapomniane emocje polecam wszystkim szukającym wrażeń.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Dawid O
Zrecenzowano: 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Super atrakcja! Bardzo ciekawe zagadki, nie tak oczywiste jak w innych escape roomach. Idealne miejsce na wyjście ze znajomymi lub nawet na randkę! W dodatku rewelacyjna miła obsługa, polecam serdecznie!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, aniemczyk20
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2018

Dwa pokoje z niezłymi zagwozdkami ;) Inna, fajna, inteligentna forma zabawy. Polecam, trzeba przekonać się samemu. Warto! Podpowiem, że już pierwsza zagadką jest odnalezienie tego miejsca hahaha

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, TheJakobs
Zrecenzowano: 26 czerwca 2018

Byłam już w kilku escape roomach, ale ten jest wyjątkowo ciekawy. Bardzo klimatyczne miejsce z przemyślanymi zagadkami, które dało się rozwiązać w wyznaczonym czasie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Chłopak z obsługi był bardzo pomocny i kontaktowy :) Pozdrawiamy!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Karolina P
Zrecenzowano: 28 maja 2018

Byłem już kilka razy w różnych Escape Room (znajomi byli pierwszy raz) i muszę przyznać że zabawa w tyhc pokojach jest świetna! Zagadki nie są mega trudne i dają dużo radości z odkrywania kolejnych tajemnic. WIELKI PLUS za prowadzącego zabawę, bardzo dobrze wprowadził naszą grupę w świat zabawy Escape Room. Na pewno wrócimy do następnych pokoi.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Marek F