“Placki najlepsze w Polsce?”

Doryś - placki ziemniaczane z blachy
Nr 19 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opis: Restauracja zajmująca się serwowaniem placków ziemniaczanych pieczonych na żywym ogniu.. Ponad 20 lat smażenia sprawia że smak placków jest bezkonkurencyjn. Małe wnętrze, znacznie większy upiększony winorośla ogródek oraz rodzinna atmosfera powoduje ze jest to idealne miejsce na rodzinny obiad.

Tytuł jest oczywiście troszkę na wyrost ale z mojego doświadczenia tak właśnie jest. Jadam placki, jestem plackożercą i jadłem już w wielu karczmach restauracjach w całej Polsce, ale moim zdaniem tutaj są najlepsze. Placki mają 16 różnych składników i ta kompozycja oraz pieczenie na blasze powodują że mają wyjątkowy smak. Ruch dość duży szczególnie w sezonie letnim. Jedynym minusem że lokal jest czynny dość krótko bo do 20 w tygodniu i do 21 w weekendy

Dziękujemy, oolekofer

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona wizytą w tym miejscu. Nie jestem fanką placków ale te placki były pyszne, cienkie, chrupiące, świeże po prostu super. Wizualnie miejsce jest przeciętne ale kuchnia bardzo dobra i to jest najważniejsze.

Dziękujemy, Ania955
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Placki smażone na blasze. Lepszych w życiu nie jadłem. Obsługa miła. Ceny umiarkowane. Zdecydowanie Polecam.

Dziękujemy, OlekKaluza
Zrecenzowano 8 lipca 2019

Bardzo dobre placki ziemniaczane, przyjemna obsługa, zamówienie szybko zrealizowane, ceny nie wygórowane.Na pewno wrócimy. Gorąco polecam

Dziękujemy, Poker222
Zrecenzowano 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne placki prosto z pieca, duże porcje w umiarkowanej cenie. Mimo większej ilości odwiedzających, czas oczekiwania na zamówienie ok 10 minut. Polecam!

Dziękujemy, sebastianpY933QK

Doryś - placki ziemniaczane z blachy — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Doryś - placki ziemniaczane z blachy? Podziel się wrażeniami!