“Pysznie”
Paparazzi — recenzja

Paparazzi
Nr 14 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)

Jedzenie pyszne i pięknie podane. Miejsce klimatyczne i czyste. Obsługa przyjemna i pomocna. Polecam wszystkim

Dziękujemy, Patryk T

Miejsce znajduje się w centrum, można usiąść na zewnątrz. Obsługa jest bardzo miła. Dania trochę bardziej wyszukane i w smaku okej. Przystępne ceny!

Dziękujemy, Marta J
Zrecenzowano 8 września 2019

Jedzenie bardzo przeciętne, łosoś z marketu, mdły, źle doprawiony, mało miejsca, straszny przeciąg w lokalu....lody, wino i kawa z niskiej półki. Nie polecam.

Dziękujemy, Polknhdjf4fdj
Zrecenzowano 7 września 2019

Gorąco polecam, pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa i świetnie spędza się czas na bielskim rynku w takim ładnym miejscu.

Dziękujemy, NataliaF2578
Zrecenzowano 4 września 2019

Uważam, że rewelacyjne miejsce pod katem szybkich przekąsek, burgerów, sałatek - naprawdę są przepyszne a do tego wszystkiego jesteśmy w samym centrum czyli na rynku w Bielsku. Jeżeli chce spędzić czas na rynku w Bielsku to wybieram zawsze Paparazzi. Sprawdziłem wszystkie miejsca i dla mnie to jest to.

Dziękujemy, industry1980

Paparazzi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Paparazzi? Podziel się wrażeniami!