“bardzo pyszne jedzenie”
Paparazzi — recenzja

Paparazzi
Nr 14 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 4 września 2019

Uważam, że rewelacyjne miejsce pod katem szybkich przekąsek, burgerów, sałatek - naprawdę są przepyszne a do tego wszystkiego jesteśmy w samym centrum czyli na rynku w Bielsku. Jeżeli chce spędzić czas na rynku w Bielsku to wybieram zawsze Paparazzi. Sprawdziłem wszystkie miejsca i dla mnie to jest to.

Dziękujemy, industry1980

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na rynku w Bielsku, przy okazji można posłuchać koncertów. Burgery bardzo dobre, ładnie podane. Ceny adekwatne do podawanych produktów. Polecam

Dziękujemy, 155karolinaj
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Odwiedzilam to miejsce w sobotni wieczor, wszystkie stoliki na zewnatrz byly zajete. Potrawy znajdujace sie w manu pochodza z roznych stron swiata co daje duza roznorodnosc i kazdy mozne znalezc cos dla siebie. Wszystkie potrawy byly podane apetycznie i swietnie smakowaly! Obsluga byla bardzo mila, pomocna i cierpliwa. Ceny w stosunku do jakosci i smaku wydaja mi sie proporcjonalne. Choc w menu mozna znalezc hamburgery (ktore napewno sa swietne) ja zdecydowanie polecam inne pozycje ktore sa swietnie skomponowane i nie spotykane. Moje sugestie to dzik i ciasto czekoladowe z polewa pistacjowa! Mniamiiiiii .

Dziękujemy, boska22
Zrecenzowano 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt z rodzina ok. Pobyt ze znajomymi ok. Bardzo miła obsługa. Bardzo fajne menu i przepyszne jedzenie. Warto odwiedzić i zjeść tam !!!! Polecam

Dziękujemy, rsiuda
Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zupka z krewetką obłędnaBardzo polecam przełamanie wielu smaków.Inne dania również godne uwagiżebro megaaa

Dziękujemy, jowitab970

Paparazzi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Paparazzi? Podziel się wrażeniami!