“Idealne miejsce na wieczór z przyjaciółmi”
Craft Bar — recenzja

Craft Bar
Nr 43 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opis: Craft to umiejętność tworzenia rzeczy wielkich i wyjątkowych. Nasz lokal charakteryzuje się nieszablonowym podejściem do kunsztu barmańskiego, sztuki kulinarnej oraz estetyki tworzącej indywidualną tożsamość miejsca. To wszystko w połączeniu z oryginalnie dobraną selekcja muzyczną tworzy niezapomniane wrażenia jak i emocje w samym centrum Bielskiej starówki.
Zrecenzowano 9 września 2019

Tutaj chętnie zaglądamy na lane piwo, proseco, niezwykłe fryty z dodatkami - lubimy ten klimat, (buziaki dla szefowej ). Polecamy ogródek latem i wnętrze przez cały rok.

Dziękujemy, GabrielaK1375

Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ocenę daję bardzo dobry za świetne świeże piwo, ogródek, sam pub ale niestety obsługa to koń trojański tego miejsca. Po pierwsze jest jej za mało, czas oczekiwania na drinki, shoty - do 25 min ale pub i ogródek pękał w szwach. Po drugie Sugerowałbym wyeliminowanie niepotrzebnych komentarzy i min na zasadzie „czego znowu” bo to widać było gołym okiem i wpływa na wizerunek tego miejsca. A wisienką na torcie była właścicielka która chodziła od stolika do stolika z pytaniem czy ktoś tu będzie jeszcze siedział bo jak nie to biorę krzesło. Czlowiek bal się wstać :) Byłem tam już kilka razy i zawsze było w porządku wiec nie radzą sobie z dużą ilością gości.

Dziękujemy, industry1980
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Co tu dużo pisać... najlepszy pub w Bielsku. Genialna muzyka,sympatyczna obsługa,niepowtarzalna atmosfera . Polecam gorąco

Dziękujemy, havannka33
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

cudowny klimat, sympatyczne kelnerki, jedzenie 11/10 :)! serdecznie polecam kanapkę z jagnięcina i zupkę meksykańska! ogólnie jestem bardzo mile zaskoczona, w bielsku jest bardzo mało lokali gdzie można posłuchać dobrej muzyki, a przy tym dobrze zjeść ;)
brawo dla kuchni, barmanów i kelnerek
przyjdziemy znowu!

Dziękujemy, angelaengela
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam najlepsze skrzydełka z kurczaka w Bielsku! Do tego świetna muza w tle, która zawsze robi dobro!

Dziękujemy, NataliaKleczek

Craft Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Craft Bar? Podziel się wrażeniami!