“Pozytywne zaskoczenie. ”
Słowianka Restauracja — recenzja

Słowianka Restauracja
Nr 72 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opis: George Bernard Shaw; nie ma bardziej szczerej miłości, niż miłość do jedzenia. Słowianka to Restauracja tworzone z pasją. Szef Kuchni Adrian Bęben, przy swoim autorskim menu, sięga do słowiańskich korzeni i przepisów, wykorzystując przy tym nowoczesne techniki kulinarne. Szczególny nacisk kładziemy na surowiec, zarówno jego jakość jak i miejsce pochodzenia. Zaopatrujemy się jedynie u lokalnych dostawców. Zwierzaki i ryby mamy tylko z ekologicznych hodowli a warzywa, owoce i zioła od rolników.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Słowianki trafiliśmy przypadkiem, ale to był bardzo dobry przypadek. Przepyszny żurek, polędwica i schabowy cielęcy. Beza rozpływająca się w ustach. Polecam każdemu !

Dziękujemy, olgak646

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Chciałabym napisać ze super. Pyszne pierogi, zupy, dania mięsne niestety zdarzają się bardzo dobre, ale niestety tez bardzo kiepskie (nie dosmażony kotlet schabowy lub twardawe mięso). Warto napewno się wybrać i spróbować, fajna lokalizacja po spacerze w okolicy.

Dziękujemy, AlicjaK353
Zrecenzowano 11 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam z przyjaciółmi na obiedzie. Po ponad 20 minutach czekania aż ktoś wreszcie zbierze od nas zamówienie musieliśmy się sami przypomnieć przy barze. Kiedy w końcu dotarł do nas kelner (swoją drogą bardzo miły i profesjonalny ) myśleliśmy, że teraz już pójdzie to szybciej. Niestety musieliśmy długo czekać na każde danie.
Jedzenie bardzo dobre. Ceny dość wysokie - za 17zł za zupę oczekuję, że talerz będzie wypełniony po brzeg, a nie tylko do połowy.
Wystrój przyjemny, tylko chyba oszczędzają na ogrzewaniu bo w środku było zimno.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, DominikaG1208
Zrecenzowano 14 października 2018 z urządzeń przenośnych

W dniu dzisiejszym odwiedziłam wraz z rodzina restauracje Słowianka. Po dłuższym oczekiwaniu na obsługę kelnerska, która sie nie pojawiła udałam sie do baru, aby złożyć zamówienie osobiscie. Ustawiłam sie w długiej kolejce (ewidentne wszyscy zniecierpliwieni goście wpadli na ten sam pomysł) Kelner przyjął zamówienie, wróciłam do stolika.Niestety godzina minęła, nikt nie przyniósł zamówionych przezemnie dań. Wracam do baru, pytam Pana Kelnera co z moim zamówieniem, na co dostaje odpowiedz ze „dania wyszły 40 minut temu, nie mogłem Pani znaleźć....i zamówienia sie składa przy stoliku a nie przy barze” WTF???? Przerost formy nad treścią tego miejsca powoduje ze więcej sie tam nie pojawię. Niestety nie było nam dane posmakować dań...żenada...

Termin wizyty: październik 2018
4  Dziękujemy, aniagach
Zrecenzowano 30 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Chcialem zorganizowac impreze na 12 sierpnia bieżącego roku, niestety po wpłaceniu zaliczki Pani Miroslawie Bemben 300 zł kontakt z nią sie urwał. Miała się odezwać mailowo ale nigdy tego nie zrobiła. Telefonu nie odbiera, w restauracji nigdy jej nie ma. Zawsze gdy dzwonię jestem zapewniamy że ktoś się że mną skontaktuje i tak dzieki Bogu mamy już miesiąc jak bezskutecznie próbuje zorganizować u nich imprezę. Czas ucieka, kontaktu ze strony restauracji brak więc nie pozostaje mi nic innego jak zrezygnować z imprezy i stawić się osobiście gdyż nie oddam Pani Miroslawie 300 zł za niezorganizowanie imprezy a czekać na łaskę że może ktoś się jednak ze mną w końcu skontaktuje nie mam zamiaru gdyż po miesiącu straciłem cala nadzieję. Wierzę głęboko w to że czytają to właściciele i wiedza jak niekompetentnych i nieodpowiedzialnych maja ludzi. NIE POLECAM tego miejsca nikomu!

Termin wizyty: maj 2018
9  Dziękujemy, Whynot85

Słowianka Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Słowianka Restauracja? Podziel się wrażeniami!