“Przyjemne miejsce”
Kawiarnia Imbryk — recenzja

Kawiarnia Imbryk
Nr 70 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne i przyjemne miejsce, ładne wnętrze, dobra kawa i ciasta, obsługa miła i sprawna, ceny ok, polecam

Dziękujemy, 852kacperp

Zrecenzowano 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Przepiękne miejsce. Bardzo polecam przyjść i napić się w tak cudownej atmosferze przepyszne kawy. Widać, że kawiarnia jest tworzona z pasji.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Merows
Zrecenzowano 11 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Urocze małe miejsce idealne na spotkanie przy kawie (włoskiej) i gorącej czekoladzie (belgijskiej). Do tego niesamowite ciasteczka (jaki wybór!) Wszystkie ręcznie robione przez właścicielkę. Zapach, klimat... Ach!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, karolinakaczorowska
Zrecenzowano 28 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Urokliwe, spokojne miejsce. Weszliśmy z uwagi na deszcz, ale nie żałuję! Świetne miejsce, z rewelacyjnym klimatem i muzyką. Przepyszne ciasta, wyśmienite kanapki, spory wybór herbat. Z czystym sumieniem można polecić każdemu!

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, 294kamild
Zrecenzowano 16 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Piekna, urokliwa kawiarenka. Bardzo smaczne i z pasja robione slodkosci. Spróbowaliśmy bezy z owocami i ciasta czekoladowego. Obydwa bezkonkurencyjne, przepyszne, czuć ze robione z prawdziwych, dobrych skladników. Do tego doskonała kawa.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, 766michalinap

Kawiarnia Imbryk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Imbryk? Podziel się wrażeniami!