Bielsko-Biała

“Rewelacja! ”
Itamae Sushi — recenzja

Itamae Sushi
Nr 10 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opis: angielskiZapraszamy do nowo otwartej restauracji sushi w Bielsku Białej. Nowoczesne wnętrze, szczegóły w detalach jak i wysokiej jakości serwowane sushi i inne dania kuchni japońskiej zadowolą najbardziej wymagających klientów. -Opcja dowozu do klienta itamaesushi.pl
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak najbardziej polecam! Miła obsługa, świetny wystrój, jedzenie niesamowita. Tajka zupa kokosa mega! Świeże, smaczne sushi

Dziękujemy, SylwiaZ684

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Przepyszne sushi
Wyśmienite zupy- próbowaliśmy wszystkie;)
Fajne wnętrze i super obsługa
Szczerze polecam!!!

Dziękujemy, KatarzynaD1213
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sushi najlepsze polecam każdemu. Bardzo często korzystam i zawsze jest przepyszne . Dodatkowo miła obsługa. Polecam

Dziękujemy, PatrycjaM682
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze sushi jakie jadłem w Polsce, świetne proporcje składników i ciekawe połączenia smaków, bardzo polecam specjały itamae, genialne!

1  Dziękujemy, PeleePL
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w restauracji na wysokim poziomie, zaczynajac od wyglądu z zewnątrz (restauracja posiada urokliwy ogródek przed wejściem) jak i w środku. Obsługa przemiła i z cudownym podejściem do klienta, służąca pomocą. Jedzenie świeże, ciekawie podane i pyszne. Z pełną odpowiedzialnością polecam.

Dziękujemy, bartekbanasik

Itamae Sushi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Itamae Sushi? Podziel się wrażeniami!