“W drodze na wyżyny kunsztu....są już u celu !!”
Fabryczna Bistro — recenzja

Fabryczna Bistro
Nr 2 wśród 165 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opis: Nasze Bistro znajduje się na fabrycznych terenach Bielska, dość blisko centrum. Pomimo małego rozmiaru zaraz po przekroczeniu progu można poczuć ciepłą, domową atmosferę. Nasze Bistro tworzy grupa przyjaciół. Lubimy to co robimy, lubimy tworzyć, inspirować, zarażać naszą pasją do jedzenia innych. Wyznajemy zasadę, że jeżeli coś da się stworzyć od podstaw na naszej kuchni to po prostu to robimy. Wiemy, że tylko dobra zabawa daje nam poczucie pełnego spełnienia. Dlaczego więc mamy traktować nasze Bistro jak zwykłą pracę? Menu jest zmienne, oparte w głównej mierze na lokalnych produktach. Karta zmienia się co kilka, kilkanaście dni. Nasze autorskie pomysły stały się naszą wizytówką. Serwujemy między innymi lemoniadę z fermentowanej czerwonej porzeczki czy np. grzaniec bezalkoholowy na fermentowanej czarnej porzeczce. Zapraszamy do naszego świata! Przyjdź i spróbuj kuchni z pomysłem.
Zrecenzowano 22 stycznia 2018

Nie jest wielki, obszerny, raczej kameralny.Nie jest w centrum miasta, ale na dalekich peryferiach. Umiejscowiony na terenie byłej fabryki a w zasadzie na jej zapleczu. LOKAL , do którego bez nawigacji nikt nie trafi za pierwszym razem.Ale wszystkie następne razy będą bez zastanowienia trafione w punkt. Niesamowity klimat, przecudownie smaczne jedzenie, doskonała obsługa, niewygórowane ceny i kuchnia najwyższych lotów. To wszystko wynagradza czas stracony na poszukiwanie Fabrycznej. Miejsce do którego chce się wracać i smakować wspaniałości serwowane przez kuchnię. W 100% polecam !! Uwaga!! Tu się wraca regularnie !! :-)

1  Dziękujemy, Rufusik

Zrecenzowano 22 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz jadłam cos tak wspaniałego! :)
Kuchnia - majstersztyk!
Niesamowicie miła i kompetentna obsługa.
Dania podawane sprawnie i pięknie.
Polecam wszytskim! Miejsce obowiązkowe do odwiedzenia.

Dziękujemy, Marta B
Zrecenzowano 22 stycznia 2018

Jako miłośniczka jedzenia, ale dość wybredna, zakochałam się w tym miejscu!
Bistro przepięknie urządzone, swojej roboty przetwory, słoiki, nalewki - cud, miód :)
Jedzenie? Byliśmy w 5 osób i zamówiliśmy większość z menu (krótka karta zdecydowanie na plus!). Spróbowałam od każdego - "niebo w gębie"! Barszcz na kiszonych burakach, żurek, bulion z kaczki - ogień, kaczka, policzki wołowe, burger, boczek - po nocach nam się śnią!
Niewątpliwie wrócimy z wielką przyjemnością!

2  Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano 15 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam to miejsce z uwagi na bardzo ciekawy wystrój z charakterem, milą obsługę, a przede wszystkim za krótką ale przemyślaną karte i super jedzenie.

1  Dziękujemy, Tomasz S
Zrecenzowano 14 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Szanowni poszukiwacze ciekawych smaków, w tym miejscu miejcie się na baczności, bo wielka butla azotu, z którą Szef kuchni poniewiera się po sali, nie jest jedynym niepokojącym zjawiskiem... A co dopiero, kiedy sami Go poprsicie, żeby porozlewał trochę cieczy o temp -200°C tuż nad Waszymi kolanami? Cóż, będziecie zadowoleni, a nawet bardzo, jeśli wcześniej wypełnicie brzuchy podawanymi tam smakołykami. Przy naszym stoliku był przegląd dań, wszystkie były wyśmienite. Jest to jakość, za którą z przyjemnośćią płaci się rachunek z odpowiednim dodatkiem :) Spotkacie się tam z luźną atmosferą i dbałością o jakość serwowanych dań.

1  Dziękujemy, Radosław O

Fabryczna Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Fabryczna Bistro? Podziel się wrażeniami!