“To jest miejsce jakiego w Bielsku brakowało”
Fabryczna Bistro — recenzja

Fabryczna Bistro
Nr 2 wśród 149 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opis: Nasze Bistro znajduje się na fabrycznych terenach Bielska, dość blisko centrum. Pomimo małego rozmiaru zaraz po przekroczeniu progu można poczuć ciepłą, domową atmosferę. Nasze Bistro tworzy grupa przyjaciół. Lubimy to co robimy, lubimy tworzyć, inspirować, zarażać naszą pasją do jedzenia innych. Wyznajemy zasadę, że jeżeli coś da się stworzyć od podstaw na naszej kuchni to po prostu to robimy. Wiemy, że tylko dobra zabawa daje nam poczucie pełnego spełnienia. Dlaczego więc mamy traktować nasze Bistro jak zwykłą pracę? Menu jest zmienne, oparte w głównej mierze na lokalnych produktach. Karta zmienia się co kilka, kilkanaście dni. Nasze autorskie pomysły stały się naszą wizytówką. Serwujemy między innymi lemoniadę z fermentowanej czerwonej porzeczki czy np. grzaniec bezalkoholowy na fermentowanej czarnej porzeczce. Zapraszamy do naszego świata! Przyjdź i spróbuj kuchni z pomysłem.
Zrecenzowano 19 września 2017

Jedzenie nietuzinkowe i po prostu rewelacyjne. Miła atmosfera bardzo dobra obsługa. Poleciłem już wielu znajomym i nikt nie narzekał wręcz przeciwnie. Moim zdaniem nie ma lepszego jedzenia w Bielsku. Niestety lokalizacja jest słaba ale za to ceny świetne.

1  Dziękujemy, wjakub

Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Ku zaskoczeniu na terenie byłej "fabryki" znaleźliśmy fantastyczną restaurację. Jedzenie genialne, bardzo fajnie podane i co zasługuje na uznanie to obsługa. Miejsce godne polecenia!! :)

1  Dziękujemy, piotr k
Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Mili Państwo. Gdybym mógł dać ocenę ujemną było by to adekwatne do tego braku profesjonalizmu i beztroskiego podejścia do gotowania.
Kelner - nie ma pojęcia co sprzedaje
Kuchcik (bo na pewno nie kucharz) - nie ma pojęcia o gotowaniu i produktach.
Dla tych Panów zupa tajska to zupa Ramen a cukinie w łatwy sposób zmieniają w rucolę.
Zamówiłem dwa dania.
Krewetki Tygrysie z cukinią i cukinie w tempurze z dipem orzechowym.
Krewetki możecie Państwo zobaczyć na zdjęciu. Żenada z tragedia kulinarną. Zamiast cukinii na talerzu wylądowała rucola a na niej 4 tak małe krewetki, ze zacząłem szukać w rucoli malutkich butelek ze smoczkiem i mlekiem.
Ale za to cukinia pojawiła się w tempurze:) pomijam wielkość kawałków ... Do dania miałem dostać dip orzechowy a dostałem majonez i katchup.
Uparciuch ze mnie wiec poprosiłem o ten orzechowy dip i już po chwili kelner przyniósł mi w pojemniczku orzechy mówiąc, ze mogę sobie posypać majonez i będzie orzechowy. To ja powiedziałem, ze może zabrać sobie danie DIP.
Nie polecam nikomu, kto lubi dobrze zjeść. Reszta może się tam pchać.

7  Dziękujemy, Adriano T
Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce ze smakiem i pasją.
Przepyszne jedzenie, profesjonalna obsługa, oryginalny wystrój .
Polecam ;)

1  Dziękujemy, Członek witryny TripAdvisor
Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bistro klimatyczne z bardzo dobrym jedzeniem. Policzki wołowe oraz Burger palce lizać! Nie spodziewaliśmy się tak dobrego jedZenia.

2  Dziękujemy, Agnieszka J

Fabryczna Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świętoszówka, Województwo śląskie

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Fabryczna Bistro? Podziel się wrażeniami!