“Pyszne urodziny”
Pastamore — recenzja

Pastamore
Nr 23 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 9 września 2019

Wybrałam się do nich na moje urodziny z rodziną. I nie żałuję. Bardzo dobre jedzenie, piękne zastawy stołowe, miła i uśmiechnięta obsługa.
Parking pod sama restauracją. Czysto i spokojnie.
Karta nie jest duża ale każdy znajdzie coś dla siebie.
Polecam z czystym sercem.
W Bielsku jest dużo restauracji i niestety wybierać nie ma w czym a Pastamore jest miłym zaskoczeniem.

Dziękujemy, BetiW17
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata A, Event Manager, PastamoreOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Bardzo dziękujemy za opinię, miłe słowa i cieszymy się, że spędziła Pani u nas miło i smacznie czas. Zapraszamy ponownie przy kolejnej okazji...i bez okazji również ;)
Pozdrawiamy
Zespół Pastamore

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna kuchnia! Wszystko świeże, dania dopracowane do perfekcji, pięknie podane. Są dania dla wegańskie. Kuchnia zdrowa, przyszliśmy na obiad w 5 osób, każdy zamówił co innego i każde dania rewelacyjne. Bardzo miła obsługa.

Dziękujemy, kalambur10

Dziękujemy bardzo za opinię - zapraszamy ponownie.

Pozdrowienia od całego zespołu Pastamore

Zrecenzowano 1 sierpnia 2019

Krótko podsumowując 12 w skali od 1-10. Lokal ciekawie zrobiony, dania świeże, smaczne. Miło patrzeć i smakować to co ci ludzie tworzą w tym lokalu.

Dziękujemy, TomaszKatowice
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Małgorzata A, Event Manager, PastamoreOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Bardzo dziękujemy za bardzo miłe słowa. Takie docenienie naszych starań dodaje nam skrzydeł . pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie , Zespół Pastamore

Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznijmy od tego ,że restauracja jest usytuowana w centrum Bielsko-Biała, wystrój jest dość zaskakujący jak na deklarowany poziom kuchni, raczej folklorowy niż splendor. Lokal pusty. Siadamy i zamawiamy posiłki na pierwszy rzut oka karty wydają się nadzwyczaj przystępne cenowo, ale przychodzi myśl, że „być może jest to spowodowane chęcią wypromowania lokalu”, czas oczekiwania na przystawki to rzeczywiście 10min ale pierwsze zaskoczenie na ślicznym rzemieślniczym talerzu ładnie ułożone jedzenie rodem z Fine Dinning ale...tatar jest zrobiony z posiekanej szynki. (Najlepszy był chleb) Dramat. Główne danie ujdzie, Burger miał na prawdę dobre mięso, do tego sałatka do której już na wejściu dowiedziałem się ,że nie ma wszystkich składników, ehhh. Żałuje ,że nie zrezygnowałem. Dziewczynę musiałem po prostu przeprosić za to ,że zabrałem ją do takiego miejsca w jej urodziny. Nie polecam.

2  Dziękujemy, Oskoma
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne, autorskie menu. Byłem kilkakrotnie i zawsze pozytywnie zaskoczony. Ceny również rozsądne do bardzo wysokiej jakości jaką się tam oferuje. Ukryty restauracyjny klejnot Bielska-Białej :)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Real_Leszek

Pastamore — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pastamore? Podziel się wrażeniami!