“Czeska kuchnia na najwyższym poziomie”
Hospoda W Bialej — recenzja

Hospoda W Bialej
Nr 33 wśród 163 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 25 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zupa czosnkowa na bogato, ser wyprażany i knedle z gulaszem to poezja smaku. Na deser wykwintna Marlenka stanowi doskonałe uzupełnienie całości. Oby tak dalej; trzymajcie poziom.

Dziękujemy, Ryszard S

Zrecenzowano 21 listopada 2017

Bardzo dobre piwo, pyszne jedzenie, fajna atmosfera. Obsługa pomocna i sympatyczna.
Polecam. Byłam tam ze znajomymi i świetnie się bawiliśmy. Jeżeli jestem w Bielsku Białej chętnie to miejsce odwiedzam.

Dziękujemy, Renata M
Zrecenzowano 13 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Zaprosiłem znajomych na dobrą kolację i kilka kufli wybornego piwa. Jak zwykle nie zawiodłem się. Wszyscy byli bardzo zadowoleni i dziękowali mi za to, że im pokazałem to miejsce. Z pewnością będziemy tu częstymi gośćmi.

Dziękujemy, Ryszard S
Zrecenzowano 12 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Jeśli zastanawiacie się gdzie w Bielsku zjeść smaczny domowy obiad w dobrej cenie, albo napić się dobrego czeskiego piwa to Hospoda jest takim właśnie miejscem. Miejsce nie rzucające się w oczy z zewnątrz, ale zaskakuje pyszną domową kuchnią! Wszystko przygotowywane na świeżo (a nie z półproduktów lub odgrzewane jak to często bywa w innych lokalach), stąd też przy większej ilości gości może nieco wydłużyć się czas oczekiwania na zamówienie), ale jak to mówią na dobre rzeczy warto poczekać:) Byłam drugi raz w Hospodzie, tym razem z Rodzicami i kolejny raz było pyyyysznie! Miła obsługa, rodzinna atmosfera, na pewno tam wrócimy!!!

Dziękujemy, Milena W
Zrecenzowano 7 listopada 2017

serdecznie polecam to miejsce super kuchmia bardzo mila atmosfera konkretna obsluga doskonale miejsce dla calych rodzin

Dziękujemy, kajtek1969

Hospoda W Bialej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Hospoda W Bialej? Podziel się wrażeniami!