“10.09.2017”
Hospoda W Bialej — recenzja

Hospoda W Bialej
Nr 39 wśród 143 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Zupa czosnkowa i Jadło drwala świetne, godne polecenia! Wszystko świeże, a gospodarze sympatyczni ;) spory ruch przez co należy uzbroić się w cierpliwość, aczkolwiek warto było czekać ;)
Jeśli tylko znów będziemy w tych stronach z pewnością zajrzyjmy.

Dziękujemy, micix01
Napisz recenzję

Zrecenzowano 6 września 2017

01.09. odwiedziłam Hospodę kolejny raz. Właściciele znowu miło zaskoczyli. Tym razem cudowny marynowany ser. Oczywiście piwko czeskie jak zawsze pyszne i świeże, a zabawa przednia.

Dziękujemy, Isma I
Zrecenzowano 22 sierpnia 2017

Zacznę od jedzenia, które było całkiem dobre. Nie powiem, że była to najlepsza czeska kuchnia jaką jadłem, ale raczej przyzwoity poziom. Najbardziej rozczarowała zupa czosnkowa, która była zdecydowanie za słona i langosz, który był zbyt spieczony z jednej strony. Smażony ser był ok, a gulasz z knedlikiem całkiem dobry. Niestety niezłe wrażenie kuchni psuł czas oczekiwania i obsługa. Na zupę czekaliśmy ponad pół godziny, a pozostałe dania trafiały do stolika nawet po 1,5 godz. Byliśmy w 9 osób i każdy dostawał jedzenie w innym czasie. Podczas gdy niektórzy już zjedli inni czekali jeszcze na swój posiłek. Obsługa była bardzo nieprzyjemna, pan próbował nas uczyć jak mamy jeść, był opryskliwy i nieuprzejmy. Jego uwagi w stylu "langosz bez ketchupu to nie będzie miał przecież smaku" były zupełnie nieakceptowalne. W lokalu jest kilka czeskich piw do wyboru, ale obsługa jedyne co potrafi o nich opowiedzieć to, że są jasne albo ciemne, więc trzeba strzelać przy wyborze. Na plus za to ceny, które są bardzo przystępne.

Dziękujemy, uki24
Zrecenzowano 4 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Doskonała kuchnia polsko-czeska. Piwo tradycyjnie warzone w czeskich browarach. Wymarzone miejsce, w którym można zorganizować spotkanie w gronie znajomych. Z czystym sumieniem polecam wszystkim.

Dziękujemy, Ryszard S
Zrecenzowano 3 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam.Porcję duże i bardzo smaczne,a do tego pyszne czeskie piwa z beczki!obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Robert K

Hospoda W Bialej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Hospoda W Bialej? Podziel się wrażeniami!