“Dobra kawa”
Cremino Bakery — recenzja

Cremino Bakery
Nr 2 wśród 4 Desery (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój lokalu dość zimny, bardziej do spotkań większych grup. Cena kawy przeciętna jak na Bielsko. Nowość w postaci frappucino karmelowe bardzo smaczne. Niestety w niedziele brak świetnych wypieków ☹️

Dziękujemy, marcinw819

Zrecenzowano 18 lipca 2019

Można wypić dobrą kawę dołożyć do niej pyszne ciasto. Kupiliśmy każdy inne i oczywiście każdy próbował każde wynik testu pozytywny. Polecam bułeczkę cynamonową, które wzięliśmy na wynos i to była dobra decyzja:).

Dziękujemy, Mariusz159
Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Faktycznie fajna cukiernia, ale nie wiem czy nie wolę bardziej piekarni rąba. Mają też świeże pieczywo, więc wszystko można kupić w jednym miejscu no i córka uwielbia ich pączki :)

1  Dziękujemy, Marta N
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemny i pozytywny lokal. Ładne i przytulne miejsce, idealne na spotkanie ze znajomymi. Pyszna kawa i wypieki, miła obsługa. Jak najbardziej polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, lukasz862019
Zrecenzowano 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Stanowczo odradzam. Obsługa fatalna, nie mająca pojęcia o podawaniu do stołu. Kawa beznadziejna. Brudne stoliki.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 769laura2018

Cremino Bakery — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Cremino Bakery? Podziel się wrażeniami!