“Jestem pod wrażeniem tego uroczego i smacznego miejsca”
Nowy Swiat — recenzja

Nowy Swiat
Nr 3 wśród 145 Restauracje (Bielsko-Biała)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Do restauracji Nowy Świat trafiliśmy przypadkiem, spacerując ulicami Bielska - Białej. Zanurkowaliśmy w widoczne z ulicy podwórze, ze ścianami spowitymi zielono czerwonym winobluszczem. Do wejścia do restauracji zachęciło nas zaś czyste i jasne, a jak się okazało po chwili - urocze wnętrze. W ciągu godziny mieliśmy już wyrobione zdanie. Wysoka jakość dań - smacznych, efektownie podanych, a do tego profesjonalna, uprzejma obsługa. Wybrane dania (tradycyjny rosół, sałatka z krewetek królewskich jako danie główne, polędwica z dorsza) były wyborne, szybko przygotowane i zaserwowane, w towarzystwie doskonałego wina, zgodnie z naszym życzeniem. Proste smaki, a zarazem wytworna kuchnia. Bosko!
Restauracja z pewnością nie należy do najtańszych, lecz w pełni zasługuje na rekomendację. Jedna z fajniejszych, w jakich ostatnio gościłam.

1  Dziękujemy, MarzennaLuka
Napisz recenzję

Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce ostatnio z moją dziewczyną, oboje byliśmy pod wielkim wrażeniem zarówno jeśli chodzi o wystrój jak i jedzenie. Na pochwale również zasługuje obsługa, która stoi na bardzo wysokim poziomie. Jednocześnie ceny nie są zbyt wygórowane. Idealne miejsce na romantyczna kolacje dla dwojga bo to bardzo klimatyczne miejsce! :-)

1  Dziękujemy, Krystian J
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017

w samym centrum BB.z parkingiem troche kłopot ale kto zna miasto ten da rade.//Kmeralnie.spokojnie wszystko na swoim miejscu.polecamy

1  Dziękujemy, KristophorosZarebsky
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

Jakość, smak i świetna obsługa - na najwyższym poziomie, szczególnie polecana przy organizacji kameralnych przyjęć. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy na każdą okazję.

1  Dziękujemy, OWnuk
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017

Od jakiś 12 lat regularnie odwiedzam to miejsce. Jedzenie jest przepyszne, kelnerzy bardzo kompetentni i mili. Bardzo polecam!

1  Dziękujemy, Kasia_Rytel

Nowy Swiat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Nowy Swiat? Podziel się wrażeniami!