“Smacznie”
Bazylia — recenzja

Bazylia
Nr 23 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)

Restauracja zrobiła na nas pozytywne wrażenie, ładne i schludne wnętrze, dobre makarony, smaczna pizza, miła obsługa, miejsce godne polecenia

Dziękujemy, 337patrycjap

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zupełnie przypadkiem odwiedziliśmy tą restauracje, ładne wnętrze co na zmyliło. Obsługa bardzo niedoświadczona nie potrafiąca ocenić sytuacji przy stoliki na pytanie czy można coś zrobić nie skąplikowanego na bazie produktów z kary kelnerka za każdym razem musiał iść zapytać kucharza czy tak się da. Niestety dania nie były zachwycające sałatka pływała w sosie sojowym, makaron był z prawie surowym czosnkiem. Może jeszcze kiedyś spróbuje odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, piotrsQ9907IY
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie ma do czego się doczepić makaron dobrze ugotowany, sos doprawiony bardzo dobrze deser z płynna czekolada super miła obsluga. O wiem do czego się doczepić mało husteczek a raczej ich brak na stołach. Tak czy inaczej trafiłem tutaj przypadkowo i wiem ze następnym razem jak będę w Bielsko Białej to odwiedzę to miejsce

Dziękujemy, DANIELRUTKOWSKI
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

pizza, makarony i dania we włoskim stylu - rewelacyjne. Porcje nie są zbyt duże (poza pizzą) ale bardzo smaczne. Wystrój miły i przyjemny, z reguły znajdzie się wolny stolik. Pomimo że zaczynali jako dobra ale zwykła pizzeria, to po rozbudowie to raczej niezła włoska restauracja z opcją pizzy. Polecam w 100%

Dziękujemy, tyszec
Zrecenzowano 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła atmosfera, czysty lokal, miła obsługa, bardzo dobre jedzenie- nie ma się co rozpisywać, trzeba odwiedzić.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, tomeku542

Bazylia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bazylia? Podziel się wrażeniami!