“Bardzo dobre jedzenie”
Restauracja GALLO NERO — recenzja

Restauracja GALLO NERO
Nr 12 wśród 191 Restauracje (Bielsko-Biała)
Zrecenzowano 4 września 2019

Super jedzonko,dobrej jakości produkty,chociaż obsługa-różnie bywa.Wszystko zależy od obsługi,czasami bardzo miła i profesjonalna,a czasami sprawiająca wrażenie jakby pierwszy dzień była w pracy i nie wiedziała co ma robić.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 663patrycjam

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, z dobrej jakości składników i ładnie podane, ale za drogie i porcje za małe. Czarne tortellini i ravioli bardzo dobre, ale moje tagliatelle z szynką parmeńską okazało się za słone. Kiedy kelnerka zapytała po posiłku, czy wszystko w porządku i otrzymała ode mnie informację na temat przesolonego dania, nic z tym nie zrobiła, więc po co to pytanie. Gra niewarta świeczki...

Dziękujemy, Eliza W
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe jedzenie, pyszne i pięknie podane.
Obsługa miła i profesjonalna.
Lokal pięknie i starannie urządzony.
Na pewno tu wrócimy.

Dziękujemy, 864markusw
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Byliśmy rodzinnie w tym miejscu i każdemu możemy polecić tą restaurację.Wszyscy członkowie naszej rodziny lubimy pizze na cieniutkim cieście,tam jest to częgo oczekujemy.Bardzo miła i w miarę szybka obsługa różne zamówione dania były podane prawie w tym samym czasie, a to jest ważne.Bywaliśmy w starym miejscu na Złotych Łanach ale teraz jest naprawdę przyjemnie i smacznie!

1  Dziękujemy, Krzysztof D
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja z wybitnym jedzeniem, niewielka ilość pozycji w karcie, pyszna pizza, ciekawy wystrój, warto wrócić.

1  Dziękujemy, mihalw

Restauracja GALLO NERO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bielsko-Biała, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja GALLO NERO? Podziel się wrażeniami!