Oświęcim

“jak zwykle SUPER”
Portobello Ristorante — recenzja

Portobello Ristorante
Nr 3 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)
Opis: Niewątpliwą zaletą i szczególnym wyróżnieniem są serwowane przez nas świeże owoce morza. Dzięki znakomitym kucharzom i nienagannej obsłudze, jest to miejsce gdzie czas mija w bardzo miłej atmosferze, do której chce się wracać. Zapraszamy wszystkich miłośników włoskiej kuchni w najlepszym wydaniu.
Zrecenzowano 4 września 2019

Jak zwykle miła obsługa, jedzenie super, lemoniadka smaczna, makaron z borowikami rewelacyjny. Pogoda była piękna więc jedliśmy w ogrodzie a tam jest bosko :)

Dziękujemy, barbralipka

Zrecenzowano 3 września 2019

Jeśli szukacie zwykłej knajpy z jedzeniem to może być. Jeśli jednak szukacie wyrafinowanej restauracji na romantyczną kolację we dwoje to odradzam szkoda nerwów . Mimo szczegółowych ustaleń co do przebiegu kolacji żaden nie został zrealizowany . W przystawce włos danie główne do wymiany woda gazowana ciepła . Obsługa dramat dramat dramat . Nawet świeczki która była na stole przez dwie godziny nikt nie odpalił nie wspominając o reszcie . Szczerze odradzam

Dziękujemy, Planetamars
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy z żona z rekomendacji Pani z recepcji ze jeśli by Ona miała zjeść to właśnie tutaj.
Pierwsze wrażenia ...super lekki deszcz, wieczór ogólnie fajny sierpniowy wieczór ...i chyba tyle dobrego
Podchodzi kelner uśmiechnięty wiec wydaje się wszystko, składamy zamówienie , ja pizzę ponieważ jestem jej fanem natomiast żona krewetki.
Pytanie kelnera czy poda najpierw napoje a później razem danie ... chyba jest to oczywiste
Napoje podane błyskawicznie :-)
I tutaj zdziwienie ...przychodzi Pani podaje pizzę i mówi ze krewetki za chwile będą
Wiec ja na spokojnie spożywam pizzę, kawałek po kawałku i co ...zjadam cała i dalej krewetek nie ma ...
Po pytaniu do kelnera kiedy możemy się spodziewać to z uzbrajajacym uśmiechem odpowiada ze się dowie
I po oczekiwaniu są ... :-)
Moje podsumowanie ...pizza ok krewetki żonie smakowały natomiast obsługa fatalna
Wiec pytanie do siebie czy warto zjeść dobre jedzonko kosztem długiego czekania ...pytanie należy do Was
Pozdrawiam

Dziękujemy, Doman78
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja na dobrym poziomie, miła atmosfera, można wybrać sobie miejsce w środku lub w ogrodzie. Ogród piękny, zielony, z oczkiem i rybkami. Można pospacerować z dziećmi podczas czekania na posiłek. Obsługa miła. Troszkę długo czeka się na posiłek ale ktoś to musi zrobić więc da się przeżyć szczególnie, że wiesz że będzie to świeżo zrobione. Polecam. Fajne dla par na romantyczną kolacje, wyjście towarzyskie w gronie znajomych czy obiad z rodziną. Polecam.

Dziękujemy, sowa2704
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To raczej nie włoska kuchnia. Pizza smakowo o.k. ale robi mi się słabo kiedy kelner pyta jskie sosy podać do pizzy? To mi przypomina pizzę w polskim wydaniu. Do sałatek brak jakigokolwiek pieczywa, a kelner zapytany o "fokaccio" zbaraniał. Na dodatek mało kiedy udaje się dostać browni zwane czekoladowcem z lodami ale nie podgrzane! Na wyjsciu brak ze strony obsługi tradycyjnego choćby Limoncello. Raczej mało profeski. Polecam 3 km dalej Mamma Mia

Dziękujemy, 184zdzislaww

Portobello Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Portobello Ristorante? Podziel się wrażeniami!