“Miłe popołudnie ze smakiem”
Portobello Ristorante — recenzja

Portobello Ristorante
Nr 3 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)
Opis: Niewątpliwą zaletą i szczególnym wyróżnieniem są serwowane przez nas świeże owoce morza. Dzięki znakomitym kucharzom i nienagannej obsłudze, jest to miejsce gdzie czas mija w bardzo miłej atmosferze, do której chce się wracać. Zapraszamy wszystkich miłośników włoskiej kuchni w najlepszym wydaniu.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Restauracja na dobrym poziomie, miła atmosfera, można wybrać sobie miejsce w środku lub w ogrodzie. Ogród piękny, zielony, z oczkiem i rybkami. Można pospacerować z dziećmi podczas czekania na posiłek. Obsługa miła. Troszkę długo czeka się na posiłek ale ktoś to musi zrobić więc da się przeżyć szczególnie, że wiesz że będzie to świeżo zrobione. Polecam. Fajne dla par na romantyczną kolacje, wyjście towarzyskie w gronie znajomych czy obiad z rodziną. Polecam.

Dziękujemy, sowa2704

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To raczej nie włoska kuchnia. Pizza smakowo o.k. ale robi mi się słabo kiedy kelner pyta jskie sosy podać do pizzy? To mi przypomina pizzę w polskim wydaniu. Do sałatek brak jakigokolwiek pieczywa, a kelner zapytany o "fokaccio" zbaraniał. Na dodatek mało kiedy udaje się dostać browni zwane czekoladowcem z lodami ale nie podgrzane! Na wyjsciu brak ze strony obsługi tradycyjnego choćby Limoncello. Raczej mało profeski. Polecam 3 km dalej Mamma Mia

Dziękujemy, 184zdzislaww
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super ogród, bardzo miła obsługa a jedzenie bardzo dobre. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo polecam.

Dziękujemy, kondzixjj
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonale jedzenie, bardzo miła, kompetentna i zaangażowana obsługa. Polecam szczególnie canneloni i tagiatelle z kaczką.

Dziękujemy, 234przemekl
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Przepiękny ogród z niemal czarodziejskimi zakątkami.... Poczuliśmy się przeniesieni setki kilometrów do klimatycznej Italii. Menu trochę polskie trochę śródziemnomorskie czyli znalazł się i kotlet i fenomenalny makaron z krewetkami. Koniecznie musimy tam wrócić, dobrze, ze znamy adres bo restauracja z zewnątrz wyglada niepozornie, wręcz można ją przeoczyć i byłoby wtedy czego żałować :-)

Dziękujemy, Rzecik

Portobello Ristorante — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Portobello Ristorante? Podziel się wrażeniami!