“Warte polecenia. ”
Chata Na Zaborskiej — recenzja

Chata Na Zaborskiej
Nr 2 wśród 52 Restauracje (Oświęcim)

Wspaniałe jedzenie.Duże porcje. Czas oczekiwania określony w karcie 45 minut to max. My czekaliśmy 35, ale warto było. Miła obsługa. Bardzo dostępny parking i duży ogródek. Gorąco polecam. Na pewno jeszcze tam wrócę.

Dziękujemy, Jolanta P

Jedzonko ok, chociaż nie jadłam, ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Pani na uwagę że nie dostaliśmy jednego dania i osoba jest głodna odpowiedziała że niedosłyszała i najszybciej za pół godziny coś podadzą, po godzinie czekania na pierwsze zamówienia. Więc cóż więcej tam nie będziemy jedli bo z miny tej pani można było wywnioskować że nic się takiego nie stało.

1  Dziękujemy, Renka80

Świetne miejsce na rodzinny obiad, smaczne jedzenie, duże porcje i przemiła obsługa. Wygodny parking

Dziękujemy, hiacyntak2019
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Dołączam się do pochlebnych opinii o lokalu. Piecuchy są absolutnie fantastyczne, zupa czosnkowa również. Byliśmy w większym gronie i wszystkim jedzenie bardzo smakowało. Jedyny zgrzyt to umieszczenie na wejściu reklamy oranżady z tekstem sugerującym, że to wyrób jak za dawnych lat, a etykieta na butelce to jak tablica Mendelejewa. Skoro lokal słynie z dobrego jedzenia, szkoda byłoby psuć renomę sztucznymi napojami.

Dziękujemy, wawdi
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Wszystko super,jedzenie pyszne,jedynym minusem są godziny otwarcia,tylko do 22ej,chętnie zostalibyśmy dłużej.

2  Dziękujemy, qzka19

Chata Na Zaborskiej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Chata Na Zaborskiej? Podziel się wrażeniami!