“Spontaniczny obiad”
Chata Na Zaborskiej — recenzja

Chata Na Zaborskiej
Nr 2 wśród 52 Restauracje (Oświęcim)

Świetne miejsce na rodzinny obiad, smaczne jedzenie, duże porcje i przemiła obsługa. Wygodny parking

Dziękujemy, hiacyntak2019

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Dołączam się do pochlebnych opinii o lokalu. Piecuchy są absolutnie fantastyczne, zupa czosnkowa również. Byliśmy w większym gronie i wszystkim jedzenie bardzo smakowało. Jedyny zgrzyt to umieszczenie na wejściu reklamy oranżady z tekstem sugerującym, że to wyrób jak za dawnych lat, a etykieta na butelce to jak tablica Mendelejewa. Skoro lokal słynie z dobrego jedzenia, szkoda byłoby psuć renomę sztucznymi napojami.

Dziękujemy, wawdi
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Wszystko super,jedzenie pyszne,jedynym minusem są godziny otwarcia,tylko do 22ej,chętnie zostalibyśmy dłużej.

2  Dziękujemy, qzka19
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie,super obsługa Polecam wszystkim odwiedzić to miejsce zupa czosnkowa palce lizać Polędwica rozpuszczała się w ustach a żeberka niebo w gębie Cała rodzina zadowolona

Dziękujemy, izusia
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem tak. Jedzenie pyszne, duże porcje. Obsługa miła. Zamówiłam mix piecuchów. zjadłam tylko dwa, trzeciego musialam wziąć na wynos, nie mogłam już zmieścić. Ale też był bardzo pyszny, zjadłam go następnego dnia.
Polecam :)

Dziękujemy, Paulina S

Chata Na Zaborskiej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Chata Na Zaborskiej? Podziel się wrażeniami!