“Spotkanie ze znajomymi”
Chata Na Zaborskiej — recenzja

Chata Na Zaborskiej
Nr 2 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Wszystko super,jedzenie pyszne,jedynym minusem są godziny otwarcia,tylko do 22ej,chętnie zostalibyśmy dłużej.

2  Dziękujemy, qzka19

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie,super obsługa Polecam wszystkim odwiedzić to miejsce zupa czosnkowa palce lizać Polędwica rozpuszczała się w ustach a żeberka niebo w gębie Cała rodzina zadowolona

Dziękujemy, izusia
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem tak. Jedzenie pyszne, duże porcje. Obsługa miła. Zamówiłam mix piecuchów. zjadłam tylko dwa, trzeciego musialam wziąć na wynos, nie mogłam już zmieścić. Ale też był bardzo pyszny, zjadłam go następnego dnia.
Polecam :)

Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, obsługa również, piecuchy najlepsze z wątróbka, pomidorówka rewelacja, polecamy.

Dziękujemy, Kodi222
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Co jakiś czas wracam do Chaty i nigdy się nie zawiodłam. Usługi gastronomiczne na najwyższym poziomie, smak oraz porcje potraw rewelacja. Przemiła obsługa, zawsze uśmiechnięta. Dla mnie top w Oświęcimiu. Polecam każdemu:) Pozdrawiam załogę Chaty!

Dziękujemy, Izucha

Chata Na Zaborskiej — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Chata Na Zaborskiej? Podziel się wrażeniami!