Oświęcim

“Super”
Rapsodia — recenzja

Rapsodia
Nr 6 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)
Opis: Od ponad 20 lat dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w naszej kawiarni był dla Państwa miły i wyjątkowy, i z każdą kolejną wizytą niósł ze sobą niezwykłe doznania dla podniebienia. Znajdziecie tu Państwo znakomitą włoską pizze w wielu ciekawych wydaniach, naturalne lody własnej produkcji oraz oryginalne desery tworzone wyłącznie z naturalnych składników. Aromatyczna włoska kawa dopełni swoim smakiem wizytę u nas.
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne napoje, desery oraz pizza i sałatki. Miła i kompetentna obsługa. Bardzo przystępne ceny.

Dziękujemy, crybae

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kawiarnia na najwyższym poziomie. Menu sezonowe bije na głowę najlepsze warszawskie cukiernie .Polecam

Dziękujemy, dorotas522
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019

Przemiła obsługa, zawsze doradzi...ciasta to poezja... i pizza najlepsza w mieście! POLECAMY. Bywamy tu rodzinnie ale i też biznesowo. Wieczorami dużo ludzi, warto niekiedy zarezerwować stolik.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Sightseer435248
Zrecenzowano 2 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre desery, z wlasnej produkcji. Ceny moze nie najniższe, ale warto. Maly wybór kaw. Wystrój średni. Ale jesli chodzi o smaki to warto, polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, tomekbrzozowskit
Zrecenzowano 21 stycznia 2019

Jadłem tu bardzo dobrą pizzę, jednak nic nie przebije sałatki z kurczakiem. Dodatkowo ser feta nie stanowi problemu, a to czyni tę sałatkę doskonałą. Świetny smak piersi z kurczaka, bardzo duża ilość świeżych warzyw i chyba specjalność zakładu - sos czosnkowy, świeży, o intensywnym smaku. Bardzo sycąca i smaczna sałatka.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Rulonowski

Rapsodia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie
Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Rapsodia? Podziel się wrażeniami!