Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Przystań nad Sołą zapadła nam bardzo pozytywnie w pamięć. Świetna restauracja i hotel. Byliśmy tam 2 noce. Malownicze widoki z okna pokoju, bardzo czysto zarównow pokoju jak i całym kompleksie. Ceny dobre a obsługa miła.

Dziękujemy, Natalia P
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel kameralny i klimatyczny, bardzo fajnie położony, w środku czysto i pachnąco, pokoje zrobiły na nas dobre wrażenie. Duże i wyposażone we wszystkie niezbędne rzeczy. Restauracja ok, szybka realizacja zamówienia i bardzo dobre pierogi.

Dziękujemy, marcel L
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Hotel w świetnej lokalizacji, bardzo ładny, malowniczy widok z pokoju. W hotelu jest czysto i schludnie, widać że dbają o wystrój. Obsługa bardzo miła, mieliśmy znajomych z UK, bez problemu mogli dogadać się z obsługą w jęz. angielskim. Polecamy

Dziękujemy, Dagmara O
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Nocowaliśmy i jedliśmy w hotelu. Dla nas bardzo pozytywne zaskoczenie. Obsługa miła, świetne pierogi, realizacja zamówienia szybka, mimo dużej ilości klientów. Pokoje duże, codziennie sprzątane, cena jak za taką lokalizację bardzo dobra.

Dziękujemy, Darek S
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel robi bardzo pozytywne wrażenie, duże pokoje, czyste i wyposażone we wszytsko co niezbędne. Obsługa miła, pomogł nam z uruchomienim auta (padł akumulator). Jedzenie w restauracji smaczne i duże porcje. Polecamy

Dziękujemy, Adam L