Oświęcim

“Obiad rodzinny ”
Karczma Młynówka — recenzja

Karczma Młynówka
Nr 7 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opis: Karczma "Młynówka" zarówno swoim wystrojem jak i kuchnią, nawiązuje do tradycji ludowej. Znajdziecie tu Państwo miłą atmosferę i smaczne potrawy z naszej kuchni. Drewniane stoły i ławy,kominki oraz wyroby sztuki ludowej tworzą niepowtarzalny i niezapomniany klimat lokalu. Karczma znajduje się przy drodze wojewódzkiej Oświęcim - Kęty w miejscowości Łęki ul.Piastowska 94.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Karczmę odwiedzamy często jeśli chcemy objeść się jak bąki :) zawsze jest smacznie, rosół lepszy niż mamy. Podczas rodzinnego obiadu trzy pokolenia zachwalały - babcia pierogi, my najlepsze schabowe na świecie a dzieciaki naleśniki na bogato :) uwaga na niedziele - często Karczma pęka w szwach i czas oczekiwania jest dłuższy

Dziękujemy, G7846PMnataliac

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenia spróbować się nie udało. Ciężarna żona poprosiła o placki ziemniaczane ze śmietana, pani kelnerka oznajmiła, że na danie będzie trzeba poczekać 60 minut, zgodziliśmy się, zamówiliśmy przystawkę, inne dania główne, piwo i wode. Po kilku minutach pani kelnerka oznajmiła, ze kuchnia odmawia przygotowania placków ziemniaczanych (danie z karty) bo tamtego dnia wogole ich nie przygotowywała i byłoby to „ nie w porzadku wobec innych gosci”. Podziękowaliśmy za inne pozycje i po zapłaceniu za napoje wyszliśmy. Nie polecam. W takim miejscu tego typu podejście do klienta zle wróży.

Dziękujemy, 131mateuszf
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ZimaKrotka, Właściciel, Karczma MłynówkaOdpowiedź udzielona 5 września 2019

Witam serdecznie bardzo nam przykro że otrzymaliśmy najniższą ocenę mimo iż nie spróbowali Państwo żadnego z naszych dań. Placki ziemniaczane są w naszej karcie jednak ze względu na ogromną liczbę zamówień kuchnia dostała pozwolenie w tym dniu na ich nie wydawanie gdyż obawialiśmy się o czas oczekiwania....
W przyszłości postaramy się poprawić i zapraszamy do spróbowania choćby jednego dania z naszej karty... może wtedy postanowi Pani zmienić zdanie o naszym lokalu. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za opinie.

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wchodzimy do karczmy o godzinie 21.26 (karczma czynna do 22.00). Pani na wejsciu z dosc wymownym wyrazem twarzy informuje nas, ze zamowienia na potrawy przyjmuja tylko do 21.30, wiec moze nam juz tylko zaproponowac napoje, nic do jedzenia. Ciekawe podejscie, po co ustalacie godziny otwarcia do 22, skoro Wam sie nie chce obsluzyc Klientow?

Dziękujemy, tomaszkR6548JX
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam pierwszy raz przejazdem. Wystrój zewnątrz i wewnątrz super. Mega klimatycznie. Jedziecie dobre, porcje bardzo duże. Rosół przepyszny. Jedynie surówki nie przypadły mi do gustu (stare i przesiąknięte zapachem lodówki), oraz sok który miał być sokiem pomarańczowym a okazało się że był to napój o smaku pomarańczowo podobnym. Ceny adekwatne do wielkości porcji. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, Yooli94
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bywamy tu często wracając z podróży służbowych i nie zawiedliśmy się ani razu. Duże porcje, smaczne jedzenie, miła obsługa. Kwaśnica na żebrze zawsze przeze mnie zamawiana, pierożki pycha. Ale to koryto młynarza jest ulubionym daniem moich kolegów. Polecamy :)

1  Dziękujemy, 454monikak

Karczma Młynówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Młynówka? Podziel się wrażeniami!