“Okropne miejsce”
Karczma Młynówka — recenzja

Karczma Młynówka
Nr 7 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opis: Karczma "Młynówka" zarówno swoim wystrojem jak i kuchnią, nawiązuje do tradycji ludowej. Znajdziecie tu Państwo miłą atmosferę i smaczne potrawy z naszej kuchni. Drewniane stoły i ławy,kominki oraz wyroby sztuki ludowej tworzą niepowtarzalny i niezapomniany klimat lokalu. Karczma znajduje się przy drodze wojewódzkiej Oświęcim - Kęty w miejscowości Łęki ul.Piastowska 94.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wchodzimy do karczmy o godzinie 21.26 (karczma czynna do 22.00). Pani na wejsciu z dosc wymownym wyrazem twarzy informuje nas, ze zamowienia na potrawy przyjmuja tylko do 21.30, wiec moze nam juz tylko zaproponowac napoje, nic do jedzenia. Ciekawe podejscie, po co ustalacie godziny otwarcia do 22, skoro Wam sie nie chce obsluzyc Klientow?

Dziękujemy, tomaszkR6548JX

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam pierwszy raz przejazdem. Wystrój zewnątrz i wewnątrz super. Mega klimatycznie. Jedziecie dobre, porcje bardzo duże. Rosół przepyszny. Jedynie surówki nie przypadły mi do gustu (stare i przesiąknięte zapachem lodówki), oraz sok który miał być sokiem pomarańczowym a okazało się że był to napój o smaku pomarańczowo podobnym. Ceny adekwatne do wielkości porcji. Ogólnie polecam.

Dziękujemy, Yooli94
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bywamy tu często wracając z podróży służbowych i nie zawiedliśmy się ani razu. Duże porcje, smaczne jedzenie, miła obsługa. Kwaśnica na żebrze zawsze przeze mnie zamawiana, pierożki pycha. Ale to koryto młynarza jest ulubionym daniem moich kolegów. Polecamy :)

1  Dziękujemy, 454monikak
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Przyszliśmy tam w niedzielę rano, zaraz po otwarciu. Na wszystko czekaliśmy bardzo długo, mimo, że nie było dużo gości w restauracji. ceny niskie, aczkolwiek wszystkie dodatki są dodatkowo płatne (pomimo, że ich nie zamawiasz), np. do kawy dostaje się małe ciastko - które potem jest doliczane. Na koniec rachunku się nie doczekaliśmy, więc osobiście trzeba było podejść do baru. Ogółem zjedzenie śniadania zajęło nam ponad godzinę. Nie polecam.

Dziękujemy, Karolina L
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Z rodziną byliśmy tam nieraz i zawsze chcemy wracać, ponieważ jest tam naprawdę przepyszne jedzenie, zawsze ciepłe, świeże, miła obsługa, czysta karczma. Ogólnie góralski klimat. Nie trzeba niczego więcej. Zazwyczaj zamawiamy tam koryto dla 4-5 osób i nigdy nie zdarzyło się jeszcze, żeby coś zostało, bo ciężko się oprzeć takim pysznościom. Polecam serdecznie !

1  Dziękujemy, magda2404

Karczma Młynówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Młynówka? Podziel się wrażeniami!