Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
Hotels.com67 USD
Orbitz.com67 USD
Travelocity67 USD
FindHotel67 USD
CheapTickets67 USD
StayForLong74 USD
Wyświetl 14 oferty
Zrecenzowano: 8 marca 2020

Dzisiaj wróciłam z hotelu, gdzie spędziliśmy z chłopakiem weekend spa. Przede wszystkim hotel zachwycił nas wyglądem, jest elegancki, ładny, gustowny. Na recepcji, z uśmiechem wita obsługa, która zawsze służy pomocą. Pokoje są przytulne, posiadają zestaw do parzenia herbaty/kawy, duży telewizor oraz są przestronne, łóżka bardzo wygodne, a łazienka, jak i sam pokój bardzo, bardzo czyste! Śniadania smaczne, z dużym wyborem, w formie bufetu. Od szyneczek z wędzarni, przez sery, ciasta i owoce. Każdy znajdzie coś, co lubi. Korzystaliśmy także z usług SPA, gdzie sam jego wygląd zachęca do chwili relaksu. Jacuzzie, kilka saun do wyboru oraz oferta masaży. Jako, że w pakiecie mieliśmy do wyboru masaż tajski lub balijski, zdecydowaliśmy się na balijski i to byl strzał w dziesiątkę! Bardzo przyjemne Panie terapeutki, które sprawiły, że to była godzina pełna relaksu, odpoczynku i szczęścia, a masaż mieliśmy z partnerem wykonywany jednocześnie, w pokoju dla par. Z czystym sumieniem i z całego serducha mogę polecić ten hotel, jako miejsce w którym można odpocząć od zgiełku dnia codziennego. Dodatkowo polecam restauracje Trattoria, w której serwowane dania spełniają wszelkie oczekiwania. Jest po prostu pysznie, a ceny przystępne. Z pewnością wrócimy, bo warto!

Termin pobytu: marzec 2020
Dziękujemy, patqueenka
Zrecenzowano: 7 marca 2020 z urządzeń przenośnych

W hotelu byłam już dwukrotnie. Bardzo dobra lokalizacja/baza wypadowa zarówno do Muzeum Auschwitz-Birkenau jak i parku rozrywki Energylandia. Po podróży można się zrelaksować w strefie SPA idąc do jednej z saun lub do jacuzzi, albo grając w bilard (w ofercie płatnej więcej opcji). Pokoje schludne, ciepłe i dość przytulne. Śniadanie bardzo smaczne i różnorodne, dla każdego coś dobrego. Jest gdzie zaparkować pod hotelem co też jest na korzyść. Jedyny mały minusik za zbyt wąską kołdrę przy jednoosobowym łóżku.
Oczywiście polecam i pewnie jeszcze tam wrócę w tym roku :)

Termin pobytu: marzec 2020
Dziękujemy, moniamegi
Zrecenzowano: 4 stycznia 2020

Piękny hotel, dobrze wyposażony, ze świetną obsługą zarówno samego hoteu jak i restauracji oraz baru/pubu. Jedyny minus za basen :) Na zdjęciach trochę inaczej to wygląda :) Czysto, smacznie, do powtórzenia

Dziękujemy, kasikzz
Zrecenzowano: 30 września 2019

Hotel i restauracja Galicja w Oświęcimiu jest godna odwiedzenia.W restauracji posiłki są świeże i pyszne, najbardziej smakowały mi sałatki oraz tatar wołowy,hotel czysty, spokojny,łóżka wygodne, obsługa bardzo miła i sympatyczna.Cena idealna.Gorąco polecam.

Dziękujemy, Dorota R
Zrecenzowano: 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam zarówno na wyjazd biznesowy, rodzinny czy romantyczny weekend we dwoje. Świetna kuchnia, mila atmosfera. Wystrój dopracowany w każdym calu. Dobra lokalizacja na wycieczki po okolicy. Obsługa przyjazna i pomocna.

Dziękujemy, Marcin B