Najniższe ceny za pobyt
Booking.com
Trip.com71 USD
Wyświetl 13 oferty
Zrecenzowano: 7 marca 2020 z urządzeń przenośnych

W hotelu byłam już dwukrotnie. Bardzo dobra lokalizacja/baza wypadowa zarówno do Muzeum Auschwitz-Birkenau jak i parku rozrywki Energylandia. Po podróży można się zrelaksować w strefie SPA idąc do jednej z saun lub do jacuzzi, albo grając w bilard (w ofercie płatnej więcej opcji). Pokoje schludne, ciepłe i dość przytulne. Śniadanie bardzo smaczne i różnorodne, dla każdego coś dobrego. Jest gdzie zaparkować pod hotelem co też jest na korzyść. Jedyny mały minusik za zbyt wąską kołdrę przy jednoosobowym łóżku.
Oczywiście polecam i pewnie jeszcze tam wrócę w tym roku :)

Termin pobytu: marzec 2020
Dziękujemy, moniamegi
Zrecenzowano: 4 stycznia 2020

Piękny hotel, dobrze wyposażony, ze świetną obsługą zarówno samego hoteu jak i restauracji oraz baru/pubu. Jedyny minus za basen :) Na zdjęciach trochę inaczej to wygląda :) Czysto, smacznie, do powtórzenia

Dziękujemy, kasikzz
Zrecenzowano: 30 września 2019

Hotel i restauracja Galicja w Oświęcimiu jest godna odwiedzenia.W restauracji posiłki są świeże i pyszne, najbardziej smakowały mi sałatki oraz tatar wołowy,hotel czysty, spokojny,łóżka wygodne, obsługa bardzo miła i sympatyczna.Cena idealna.Gorąco polecam.

Dziękujemy, Dorota R
Zrecenzowano: 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam zarówno na wyjazd biznesowy, rodzinny czy romantyczny weekend we dwoje. Świetna kuchnia, mila atmosfera. Wystrój dopracowany w każdym calu. Dobra lokalizacja na wycieczki po okolicy. Obsługa przyjazna i pomocna.

Dziękujemy, Marcin B
Zrecenzowano: 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

hotel z zewnątrz nie jest tak atrakcyjny jak wewnątrz. wszystkie elementy dopracowane, śniadanie rewelacja , restauracja włoska przy hotelu jedna z lepszych w jakich miałam okazję jeść .

miejsce warte odwiedzin

Termin pobytu: czerwiec 2018