“Smacznie”
Restauracja La Rossa — recenzja

Restauracja La Rossa
Nr 5 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja La Rossa w Oświęcimiu jest idealnym miejscem dla tych, którzy poszukują relaksującego klimatu, dobrego towarzystwa, a przede wszystkim smacznej kuchni. Nasza restauracja jest wymarzonym miejscem na spotkania biznesowe, śniadania, lunche, wspólne posiłki z bliskimi. Restauracja La Rossa oferuje usługi organizacji przyjęć okolicznościowych. Od wielu lat organizujemy pikniki, przyjęcia, bale, imprezy integracyjne i okolicznościowe (chrzciny, komunie, stypy, rocznice), biesiady, biznes-lunche, obsługujemy szkolenia, konferencje i spotkania firmowe. A także zajmujemy się przygotowaniem niezapomnianych wesel oraz cateringiem na terenie Oświęcimia. Warto również podkreślić, że jesteśmy miejscem przyjaznym dzieciom - a dla naszych najmłodszych gości niedawno otworzyliśmy La Rossa Kids Kolorowy Plac Zabaw! Co wyróżnia restaurację La Rossa spośród innych? Niewątpliwie niebanalny i klimatyczny wystrój, ale przede wszystkim smaczne potrawy na najwyższym poziomie przyrządzane przez kucharzy pod kierownictwem znanego z polskiej edycji "Hell's Kitchen" - szefa kuchni Sebastiana "Szromu" Schroma.

Jedzenie dobre chociaz brakowalo mi tego wow! Rosół pieprzny ale nie slony, placek bardzo dobry! Schab moglby byc delikatnie mniej wysmazony gdyz byl bardzo przesuszony. Bardzo mila obsluga !

Dziękujemy, joasia95
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MagdalenaB3915, Kierownik ds. PR, Restauracja La RossaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Serdecznie dziękujemy za dodanie opinii.
Może efekt "wow" będzie następnym razem ;) Zapraszamy

Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, porcje w sam raz a cena adekwatna do jakości! Duży plus za własne wykonywanie makaronów i innych produktów przez kucharzy restauracji! Szczerze polecam!

Dziękujemy, nataliasR3628OV
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MagdalenaB3915, Kierownik ds. PR, Restauracja La RossaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszych starań.
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Polecam to za mało. Pyszne śniadanie, obiad jeszcze lepszy.Naprawdę warto. Cena adekwatna adekwatna do jakości.

Dziękujemy, Dominika Z

Serdecznie dziękujemy za dodanie opinii. Cieszymy się, że nasze potrawy przypadły Pani do gustu :)
Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Polecam ,bardzo dobrze zorganizowana uroczystość urodzinowa ,dobre jedzonko, obsługa na wysokim poziomie ,goście zadowoleni!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, HannaB1343

Dziękujemy za miłe słowa i bardzo się cieszymy, że przyjęcie urodzinowe było udane.
Pozdrawiamy!

Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiona sałatka Rustykalna ,pyszna ,składniki dobrej jakości , sos przepyszny ,paluch do sałatki też świeży. Do tego zamówione piwo rzemieślnicze DZIEDZICE marcowe też bardzo dobre. Plus dla restauracji że posiada piwa rzemieślnicze :) obsługa bardzo dobra, wystrój też:) czas oczekwiania na sałatke ok 25 min. Polecam:)

Dziękujemy, kin0183

Bardzo dziękujemy za dodanie opinii i miłe słowa :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Restauracja La Rossa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja La Rossa? Podziel się wrażeniami!