Oświęcim

“Śniadanie i obiad”
Restauracja La Rossa — recenzja

Restauracja La Rossa
Nr 5 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Restauracja La Rossa w Oświęcimiu jest idealnym miejscem dla tych, którzy poszukują relaksującego klimatu, dobrego towarzystwa, a przede wszystkim smacznej kuchni. Nasza restauracja jest wymarzonym miejscem na spotkania biznesowe, śniadania, lunche, wspólne posiłki z bliskimi. Restauracja La Rossa oferuje usługi organizacji przyjęć okolicznościowych. Od wielu lat organizujemy pikniki, przyjęcia, bale, imprezy integracyjne i okolicznościowe (chrzciny, komunie, stypy, rocznice), biesiady, biznes-lunche, obsługujemy szkolenia, konferencje i spotkania firmowe. A także zajmujemy się przygotowaniem niezapomnianych wesel oraz cateringiem na terenie Oświęcimia. Warto również podkreślić, że jesteśmy miejscem przyjaznym dzieciom - a dla naszych najmłodszych gości niedawno otworzyliśmy La Rossa Kids Kolorowy Plac Zabaw! Co wyróżnia restaurację La Rossa spośród innych? Niewątpliwie niebanalny i klimatyczny wystrój, ale przede wszystkim smaczne potrawy na najwyższym poziomie przyrządzane przez kucharzy pod kierownictwem znanego z polskiej edycji "Hell's Kitchen" - szefa kuchni Sebastiana "Szromu" Schroma.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Polecam to za mało. Pyszne śniadanie, obiad jeszcze lepszy.Naprawdę warto. Cena adekwatna adekwatna do jakości.

Dziękujemy, Dominika Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MagdalenaB3915, Kierownik ds. PR, Restauracja La RossaOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Serdecznie dziękujemy za dodanie opinii. Cieszymy się, że nasze potrawy przypadły Pani do gustu :)
Zapraszamy ponownie

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Polecam ,bardzo dobrze zorganizowana uroczystość urodzinowa ,dobre jedzonko, obsługa na wysokim poziomie ,goście zadowoleni!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, HannaB1343

Dziękujemy za miłe słowa i bardzo się cieszymy, że przyjęcie urodzinowe było udane.

Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiona sałatka Rustykalna ,pyszna ,składniki dobrej jakości , sos przepyszny ,paluch do sałatki też świeży. Do tego zamówione piwo rzemieślnicze DZIEDZICE marcowe też bardzo dobre. Plus dla restauracji że posiada piwa rzemieślnicze :) obsługa bardzo dobra, wystrój też:) czas oczekwiania na sałatke ok 25 min. Polecam:)

Dziękujemy, kin0183

Bardzo dziękujemy za dodanie opinii i miłe słowa :)
Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 26 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, godne polecenia, nie była to moja pierwsza wizyta w tym lokalu, zawsze chętnie wracam :) Jedyny minus, czas oczekiwania, który warto byłoby poprawić. Ogólnie jest ok;) do zobaczenia znów :)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, H3337WBjoannas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MagdalenaB3915, Kierownik ds. PR, Restauracja La RossaOdpowiedź udzielona 17 maja 2019

Serdecznie dziękujemy za dodanie opinii. Czas oczekiwania na dania z naszej kuchni może się nieco wydłużyć w przypadku dużej liczby gości, gdyż wszystkie składniki przygotowujemy na miejscu od podstaw.
Nie mniej, zawsze cenimy sobie szczere rady oraz uwagi naszych gości :)

Zrecenzowano 25 kwietnia 2019

Kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy restaurację La Rossa, wiedzieliśmy już, że nasze wesele nie może odbyć się gdzie indziej. Przepiękny wystrój zrobił na nas ogromne wrażenie. Nowo wyremontowana sala to kwintesencja elegancji i klasy. Zresztą, cały obiekt prezentuje się pięknie i urzeka swoim wyglądem. Wesele w Restauracji La Rossa to przyjęcie na najwyższym poziomie. Obsługa dbała o każdy szczegół, słuchając z uwagą wszystkich sugestii z naszej strony. Szczególne podziękowania należą się panu Adrianowi, który cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania, a wierzcie mi, było ich naprawdę wiele. Każda nasza prośba została uwzględniona, przez co mieliśmy poczucie, że to nasze wesele, a nie z góry narzucony przez restauracje schemat. Jedzenie pięknie podane, a przede wszystkim bardzo smaczne. Jego ilość zdecydowanie przerosła nasze oczekiwania. Warto zwrócić uwagę, że po uroczystości dosłownie wszystko zostało zapakowane przez obsługę i czekało gotowe do odbioru. Kolejnym pozytywem był brak opłaty korkowej za własny alkohol. Obsługa cały czas doglądała sali, sprawdzając czy nam czegoś nie potrzeba. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że restauracja La Rossa spełniła, a właściwie to przerosła nasze oczekiwania. Śmiało możemy stwierdzić, że mieliśmy wesele marzeń. Jeżeli chcecie, aby wasze wesele też takie było, nie wahajcie się i wybierajcie restaurację La Rossa.

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, ilona_labuzek

Jeszcze raz serdecznie i z całego serca dziękujemy za tę wyczerpującą opinię, która, mamy nadzieje, pomoże też innych przyszłym parom młodym znaleźć miejsce na swoje idealne wesele w Restauracji La Rossa ;)

Restauracja La Rossa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja La Rossa? Podziel się wrażeniami!