Oświęcim

“Gorsza zmiana ”
Trattoria Galicja — recenzja

Trattoria Galicja
Nr 9 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kilka lat temu odwiedzałam dość często lokal Trattoria Galicja . W porównaniu do poprzedniej karty dań , obecna nie pieści podniebienia. Wystrój zmienił się na korzyść , miejsce bardzo eleganckie , z klimatem . Niestety jakość serwowanych posiłków już nie jest taka jak dawniej .
Strudel z jabłkami odgrzewany w mikrofali , makaron zbyt miękki i rozgotowany. Z przykrością stwierdzam , że jestem zawiedziona wizytą tym razem.

Dziękujemy, Ascrf

Zrecenzowano 27 kwietnia 2019

Obsługa bardzo miła,oprócz jednego kelnera, który ciągle stwarza problemy... a to czegoś się nie da podmienić w sałatce, w pizzy... ale oprócz tego pana reszta obsługi jest na wysokim poziomie, Dania pyszne i pięknie są podane - na lunche biznesowe w sam raz. Polecam sałatki, pierogi, mięsa i desery, zwłaszcza parfait.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Sightseer435248
Zrecenzowano 22 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety tym razem sam, ale jak zwykle nie zawiodłem się
Zamowilem calzone. Poprosiłem o zmiane kompozycji względem oferowanego w menu. Nie było żadnego problemu. Obsługa super. Kelnerka uśmiechnięta. Wystrój i atmosfera wspaniała. Ceny nie są wygórowane. Polecam

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, tomekbrzozowskit
Zrecenzowano 12 września 2018

Pyszna pizza i inne dania włoskie.
Ładny wystrój wnętrz.
Możliwość jedzenia w zadbanym ogrodzie.
Obsługa miła, ale nie zawsze profesjonalna.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Ala G
Zrecenzowano 12 sierpnia 2018

niedzielny obiadek z rodziną, smacznie w miłej atmosferze i z miłą obsługą, lemoniada w upał bardzo dobra grapefruitowa, pizza rewelacyjna

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, barbralipka

Trattoria Galicja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Trattoria Galicja? Podziel się wrażeniami!