Zapisz
Auschwitz

Nie ma osoby, na której psychice nie pozostanie rysa po wizycie w tym miejscu. Miliony osób, które... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 października 2020
Bartek77755
Opole, Polska
Świetnie

Miejsce niesamowite wręcz historyczne polecam wszystkim aby na własne oczy zobaczyć i dlatego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
324grzesiek_
Przeczytaj wszystkie recenzje (14 358)

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy niesamowite szczęście, ze trafiłyśmy na przewodnika p. Sebastiana. Mimo upału opowiadał z bardzo dużym zaangażowaniem o historii tego miejsca, które sam nazwał Cmentarzem, nie Muzeum. Pan Sebastian to człowiek z ogromną pasją, właśnie takich ludzi chciałabym spotykać w swoim życiu jak najwiecej. Jestem pewna, ze dzięki niemu dowiedzieliśmy się więcej niż inni zwiedzający. Dziękujemy Panie Sebastianie za niesamowitą lekcję historii (nawet w autobusie)!

Dziękujemy, 926kajas
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jestem na wakacjach w poblizu i chcialabym przyhechac dzisiaj zwiedzac. Czy bez biletu uda mi sie wejsc? I czy trzeba czekac w kolejce?

18  Dziękujemy, neti n
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Przejechaliśmy 500 kilometrów, żeby zwiedzić obóz, po dwóch godzinach w kolejce,o godzinie 14 gdy byliśmy już przy kasie, okazało się, że bilety wstępu są już tylko dla zagranicznych gości. My możemy wejść dopiero o 17 ( za darmo) co z tego, że za darmo jak musimy czekać w sumie 5 godzin aby móc zwiedzać. Zostaliśmy, bo przecież nie po to całą Polskę przejechaliśmy, żeby tak po prostu sobie wrócić.

2  Dziękujemy, Monika P
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre muzeum, duża przestrzeń do chodzenia.
Każdy powinien iść do tego muzeum.
Zdecydowanie polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, jp31690
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wrażeń z wizyty w obozie koncentracyjnym nie da opisać się w kilku słowach. W miejscu gdzie ludzi spotkało tak wiele tragedii i nieszczęść ciężko mówić o wrażeniach i swoich indywidualnych odczuciach. Z zaciekawieniem przysłuchiwaliśmy się całej historii tego miejsca, którą z wielką dokładnością i znajomością wszystkich faktów przekazywał nam jeden z przewodników pracujących w muzeum. Pan Sebastian Reczek bo tak też przedstawił się grupie wykazał się ogromną wiedzą i zaangażowaniem w trakcie oprowadzania nas po terenie byłego obozu. Z wielkim szacunkiem do tego miejsca oraz pasją do historii momentami przenosił nas w czasy tych ogromnych tragedii. Szczerze polecamy wizytę w muzeum pod przewodnictwem Pana Sebastiana!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Marta J