grupa Poznań 04/10

Sebastian Reczek człowiek 100% oddany swojej pracy ,pasji z wielką wiedzą przekazuje kawał historii... Przeczytaj więcej

grzechotnik1
Przewodnik Sebastian Reczek

Niesamowita lekcja historii przekazana przez człowieka z pasją i ogromną wiedzą. Każdy kto pojedzie... Przeczytaj więcej

Poznan1
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 904)

Zrecenzowano: 1 września 2019

By zwiedzić Aushwitz trzeb odczekać w kolejce po bilet nawet 2 godziny. Pani z parkingu pokierowała nas do drugiego obozu. Tu na szczęście nie było kolejek.
Parking muzealny płatny, ale w stronę obozu odchodzą boczne uliczki, gdzie można również zaparkować.
Przewodniczka opowiada ciekawe historie związane z tym miejscem i aż ciężko uwierzyć, że to działo się naprawdę. Zwiedzający z całego świata.

Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy niesamowite szczęście, ze trafiłyśmy na przewodnika p. Sebastiana. Mimo upału opowiadał z bardzo dużym zaangażowaniem o historii tego miejsca, które sam nazwał Cmentarzem, nie Muzeum. Pan Sebastian to człowiek z ogromną pasją, właśnie takich ludzi chciałabym spotykać w swoim życiu jak najwiecej. Jestem pewna, ze dzięki niemu dowiedzieliśmy się więcej niż inni zwiedzający. Dziękujemy Panie Sebastianie za niesamowitą lekcję historii (nawet w autobusie)!

Dziękujemy, 926kajas
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Jestem na wakacjach w poblizu i chcialabym przyhechac dzisiaj zwiedzac. Czy bez biletu uda mi sie wejsc? I czy trzeba czekac w kolejce?

17  Dziękujemy, neti n
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Przejechaliśmy 500 kilometrów, żeby zwiedzić obóz, po dwóch godzinach w kolejce,o godzinie 14 gdy byliśmy już przy kasie, okazało się, że bilety wstępu są już tylko dla zagranicznych gości. My możemy wejść dopiero o 17 ( za darmo) co z tego, że za darmo jak musimy czekać w sumie 5 godzin aby móc zwiedzać. Zostaliśmy, bo przecież nie po to całą Polskę przejechaliśmy, żeby tak po prostu sobie wrócić.

Dziękujemy, Monika P
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre muzeum, duża przestrzeń do chodzenia.
Każdy powinien iść do tego muzeum.
Zdecydowanie polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018