Zapisz
Auschwitz

Nie ma osoby, na której psychice nie pozostanie rysa po wizycie w tym miejscu. Miliony osób, które... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 października 2020
Bartek77755
Opole, Polska
Świetnie

Miejsce niesamowite wręcz historyczne polecam wszystkim aby na własne oczy zobaczyć i dlatego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 września 2020
324grzesiek_
Przeczytaj wszystkie recenzje (14 359)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre muzeum, duża przestrzeń do chodzenia.
Każdy powinien iść do tego muzeum.
Zdecydowanie polecam

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, jp31690
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wrażeń z wizyty w obozie koncentracyjnym nie da opisać się w kilku słowach. W miejscu gdzie ludzi spotkało tak wiele tragedii i nieszczęść ciężko mówić o wrażeniach i swoich indywidualnych odczuciach. Z zaciekawieniem przysłuchiwaliśmy się całej historii tego miejsca, którą z wielką dokładnością i znajomością wszystkich faktów przekazywał nam jeden z przewodników pracujących w muzeum. Pan Sebastian Reczek bo tak też przedstawił się grupie wykazał się ogromną wiedzą i zaangażowaniem w trakcie oprowadzania nas po terenie byłego obozu. Z wielkim szacunkiem do tego miejsca oraz pasją do historii momentami przenosił nas w czasy tych ogromnych tragedii. Szczerze polecamy wizytę w muzeum pod przewodnictwem Pana Sebastiana!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Marta J
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Pan Sebastian Reczek - świetny człowiek , jeszcze lepszy przewodnik. Widać że jego zawód to nie tylko praca lecz co ważne pasja i chęć przedstawienia ludziom prawdy
Ma bardzo dobry kontakt z młodzieżą , zaciekawia tym co mówi . Odpowiada na każde pytanie i co najważniejsze , kieruje się pasją i robi to co kocha .
Polecam , na pewno wrócimy z rodzina jeszcze raz
Iga
Kamieniec Zabkowicki/woj.dolnoslaskie

1  Dziękujemy, Podroznikciekawski
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Jak będziecie mieli możliwość wyboru przewodnika to polecam Pana Sebastiana Reczek - rzeczowy, komunikatywny, posiadający szeroką i szczegółową wiedzę.

Dziękujemy, Lissetti_TL
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Odwiedziliśmy obóz w Auszchwitz, żeby pokazać dzieciom koszmar wojny. Oprowadzał nas Pan Sebastian Reczek. Dziękujemy za ciekawy i realistyczny przekaz, jak wyglądało "życie" w obozie podczas wojny.

Dziękujemy, BeataZabkowice