“Niedzielny obiad z Rodziną. ”

Restauracja Stara Poczta
Nr 12 wśród 53 Restauracje (Oświęcim)

Smaczny obiad i deser, ładnie podany. Miła obsługa kelnerska. Restauracja czysta i przytulna. Ceny nie należą do najniższych. Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Jolanta P

Zrecenzowano 28 grudnia 2018

W restauracji bywam od wielu lat. Ładny obiekt z zewnątrz i w środku. Zwykle można swobodnie zaparkować na terenie hotelu, choć niekiedy trzeba trochę manewrować by zmieścić się między innymi samochodami. Można usiąść w eleganckiej części wschodniej albo w niezobowiązującej części zachodniej. A latem w obszernym ogródku. No i jeszcze jest część lokalu w piwnicy. Wszędzie równie sympatycznie i czysto. Obsługa miła, acz nie narzucająca się zanadto. Jedzenie dobre, choć niekoniecznie wyszukane. W każdym razie restauracja utrzymuje niezmiennie wysoki poziom.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Jacek_Kuczowic
Zrecenzowano 17 grudnia 2018

tutaj też byłem nie pierwszy raz. desery doskonałe, pizza zaskakująco dobra. W lecie działający ogródek na zewnątrz, ale dosyć hałaśliwy ze względu na pobliską ulicę. desery przepyszne. Ceny nie są niskie, ale wynagradza, otoczenie i atmosfera. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, tomekbrzozowskit
Zrecenzowano 12 września 2018

Bardzo dobra restauracja, pyszne jedzenie, ładny wystrój wnętrz. Istnieje możliwość zjedzenia w zadbanym ogrodzie.
Z obsługą bywa różnie. Zdarzają się słabsze kelnerki.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Ala G
Zrecenzowano 25 lipca 2018

Piłam tylko kawę :) ale była pyszna, migusiem podana i z uśmiechem na twarzy. No i w normalnej cenie. Tyle wystarczy.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Marta C

Restauracja Stara Poczta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oświęcim, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stara Poczta? Podziel się wrażeniami!